Як відключити екранну лупу. Як відключити збільшувальне скло на ноутбуці.

Якщо необхідно на тривалий термін збільшити розміри зображення на моніторі, то для цього використовують зміна дозволу екрану. А для того, щоб отримати такий же ефект на короткий термін і не для всього екрану, в ОС Windows призначена «Екранна лупа». Управління нею влаштовано так, що механізм виключення лупи не настільки очевидний, як механізм включення.
Інструкція
1
Якщо треба відключити екранну лупу в процесі роботи, тобто прибрати збільшене зображення ділянки екрана, то найпростіше зробити це за допомогою гарячих клавіш. Цієї операції призначено поєднання WIN + ESC.
2
Якщо потрібно взагалі відключити запуск екранної лупи, який відбувається разом із завантаженням операційної системи, то це треба робити через панель управління Windows. Щоб отримати доступ до функцій панелі розкрийте головне меню системи, клацнувши кнопку «Пуск» або натиснувши клавішу WIN, а потім виберіть відповідний пункт («Панель управління»).
3
Клацніть посилання «Оптимізація зображення на екрані» в секції «Спеціальні можливості» Панелі управління. В результаті відкриється вікно з установками оптимізації зображення, в секцію «Збільшення зображення на екрані» якого поміщена опція включення і виключення лупи.
4
Зверніть увагу: якщо в панелі управління вибрати посилання «Центр спеціальних можливостей», а не «Оптимізація зображення на екрані», то там ви теж знайдете розділ, що відноситься до екранної лупі. Але в ньому є тільки опція включення лупи, опції її відключення в цьому вікні панелі немає.
5
Якщо ви використовуєте ОС Windows 7, то шлях до цієї секції можна скоротити - відкривши головне меню на кнопці «Пуск» введіть в поле пошукового запиту слово «лупа». Посилання на потрібну секцію вікна установок оптимізації зображення з'явиться в результатах пошуку - клацніть її.
6
Знайдіть напис «Включити екранну лупу » і чекбокс поруч з нею. Наявність або відсутність відмітки в чекбоксі, як неважко здогадатися, і визначає, чи буде запускатися цей компонент операційної системи при кожному завантаженні комп'ютера. Приберіть позначку і натисніть кнопку «OK», щоб змінити і зафіксувати відповідні настройки Windows.
Екранна лупа - утиліта операційної системи Windows, яка служить для збільшення частини робочого простору. Лупа відмінно підійде для демонстрації продукту, навчальних занять і презентацій, коли є необхідність акцентувати увагу на якому-небудь елементі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, ОС Windows
Інструкція
1
Для запуску утиліти «Екранна Лупа» (Magnifier) відкрийте меню «Пуск», перейдіть у вкладку "Всі програми". Відкрийте пункт «Стандартні». В ньому ви побачите підменю «Спеціальні можливості», за допомогою якого, крім екранної лупи, можна запустити екранну клавіатуру або відкрити "Диспетчер службових програм». Для запуску лупи натисніть на ярлик програми.
2
Щоразу проробляти даний шлях незручно, тому, якщо ви користуєтеся інструментом «Екранна лупа» досить часто, створіть ярлик програми на робочому столі або в панелі швидкого запуску. Це полегшить доступ до додатка і збереже ваш час.
3
Якщо перший спосіб запуску додатка вам не підходить, ви можете викликати утиліту за допомогою спеціальної команди. Для цього перейдіть в меню «Пуск» і клацніть по кнопці "Виконати". У вікні введіть команду magnify і натисніть кнопку Ok.
4
В налаштуваннях за замовчуванням вікно лупи, в якому показується збільшене зображення, відкривається в верхній частині екрану. Для зміни розташування вікна натисніть і утримуйте ліву кнопку миші всередині нього, потім перетягніть його в потрібну область. Для зміни розміру вікна, встановіть стрілку миші на край вікна і перетягніть її в бік збільшення або зменшення. Також в настройках програми ви можете вказати масштаб збільшення, його режим і область.
Корисна порада
Після запуску інструменту «Екранна лупа» відкриється інформаційне вікно, якщо воно вам не потрібно, встановіть галочку в пункті «Більше не показувати це повідомлення" внизу сторінки і натисніть Ok.