Як зменшити масштаб екрану. Як зменшити маштаб на ноутбуці.

Масштаб відображення графічних елементів на екрані визначає такий параметр, як дозвіл. Даний параметр легко надбудовується під переваги користувача і може бути змінений ним у будь-який момент.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
На сьогоднішній день є два способи, скориставшись якими, ви зможете задати для екрана монітора найбільш оптимальне дозвіл. За перший спосіб відповідає інтерфейс клієнта відеокарти. Другий спосіб передбачає настройку дозволу робочого столу через властивості екрана. Кожен із способів досить простий у виконанні і не вимагає від користувача особливих навичок роботи з комп'ютером. Слід поговорити про кожного варіанті найбільш докладно.
2
Спосіб перший - зменшення розміру екрана з використанням інтерфейсу агента відеокарти. Відразу слід звернути увагу користувача на той момент, що на комп'ютері вже повинен бути встановлений набір необхідних для відеокарти драйверів. В іншому випадку, агент пристрою не буде доступним. Якщо у вас встановлені всі драйвера, ви можете почати роботу з агентом відеокарти, запустивши його з системного трея.
3
Наведіть мишею курсор на іконку відеокарти. Дана іконка знаходиться в системному треї і зазвичай відображається у вигляді логотипу виробника пристрою. Клікніть по даній іконці правою кнопкою миші. В з'явилася панелі команд виберіть параметр «Дозвіл екрана». Тепер вам потрібно поставити максимально можливий дозвіл - чим вище даний параметр, тим меншого розміру будуть графічні елементи, що виводяться на робочому столі.
4
Зміна дозволу через властивості екрана. Цей спосіб підійде для вас в тій ситуації, якщо ви не зможете знайти в системному треї агента відеокарти. Щоб викликати властивості екрана, клікніть на робочому столі правою кнопкою миші. Клікати потрібно на порожній області. Відкриється форма, в якій вам потрібно задати команду «Властивості». Вам стане доступним вікно з декількома вкладками. Щоб зменшити масштаб екрана, відкрийте вкладку "Параметри" і встановіть повзунок дозволу в максимальне положення. Збережіть внесені зміни. Графіка на робочому столі зменшиться в розмірах.