Як створити гарний настрій.

Настрій залежить від численних зовнішніх факторів, але яким би воно не було - навколишній світ залишиться незмінним. Поганий настрій тільки посилить проблеми, вплине на загальний стан і внесе у ваше життя гіркі, безрадісні нотки. Тому найбільшою помилкою, допущеної вами, буде скаржитися на долю, своє невезіння. Цим ви викличете тільки зловтіха або, що ще гірше, жалість у оточуючих.
Інструкція
1
Кожна людина сама творець своєї долі. Те ж саме можна сказати і про настрій. Ви погано виглядаєте, голодні, втомилися і злі? Приведіть себе в порядок, приготуйте смачну страву, відпочиньте в гарячій ванні і згадайте щось красиве або смішне з минулого.
2
Дуже допомагає погляд на сьогоднішню проблему з далекого майбутнього. Уявіть, що ви згадуєте сьогоднішню проблему через 10 років. Вона здасться вам такий незначною і дрібної, що мимоволі викличе посмішку. Так чому б не посміхнутися і зараз, відкинувши від себе неприємності?!
3
Важливим моментом у створенні гарного настрою є ранок. Для цього на ніч провітрюйте спальню, лягайте спати не дуже пізно, щоб добре виспатися, а прокинувшись, не вставайте відразу з ліжка, полежте ще хвилин 5, подумайте про що-небудь приємне, потягніться, зробіть кілька мобілізуючих рухів.
4
Прийміть душ, не обов'язково холодно-підбадьорливий, а такий, як вам подобається. Одягніть що-небудь з улюблених вами речей. Вставши перед дзеркалом, посміхніться і похваліть саму себе за те, що ви така, яка є - чудова і єдина на світі.
5
Сніданок теж відіграє значну роль у створенні гарного настрою. Легка їжа, красиво сервірований стіл доставлять вам естетичне задоволення, яке вплине на ваш настрій.
6
Чомусь людям властиво звертати увагу на все погане, а хороше якось проходить повз нас. Навчившись його помічати, ви завжди будете в прекрасному настрої. Намагаючись створити собі гарний настрій, пам'ятайте, що всі життєві ситуації по суті своїй споконвічно нейтральні, вони набувають той чи інший сенс тільки тоді, коли ви самі даєте їм оцінку. І якою буде ця оцінка, залежить тільки від вас.