Як зупинити нудоту. Як остоновіть нудоту в домашніх умовах.

Нудота - це неприємний стан, яке відоме практично кожній людині. Вона може виникати при накопиченні в організмі деяких нейромедіаторів, що спостерігається і при вагітності, отруєннях, деяких захворюваннях організму, пов'язаних з накопиченням токсинів.
Інструкція
1
Скупчення в організмі токсичних речовин може спостерігатися як при внутрішніх інтоксикаціях (при порушенні функції печінки і нирок), так і при застосуванні деяких лікарських препаратів, що провокують масивне руйнування клітин (при хіміотерапії різних пухлин) Для того щоб зупинити нудоту і запобігти виникненні блювоти, існують кілька основних принципів, які можна використовувати для всіх пацієнтів, але варто особливо відзначити той факт, що у вагітних жінок неприпустимо використовувати медикаменти, які пригнічують нудоту .Для запобігання нападів нудоти всім пацієнтам рекомендується дробове харчування невеликими порціями - так організму легше впорається з їжею.
2
Якщо нудота провокується укачиванием, то можна рекомендувати пацієнту невеликий прийом їжі перед дорогою і використання спеціальних препаратів проти заколисування. Справитися з нудотою в цьому випадку допоможе і питво холодної води дрібними ковтками, і глибоке дихання, і розсмоктування льодяників.
3
Якщо нудота спровокована отруєнням, то рекомендується припинення живлення (короткочасний голод), прийом сорбентів, а також терапія, спрямована на лікування токсикоінфекції.
4
При нудоті, яка провокується печінковою або нирковою недостатністю, пацієнтам призначається дробове харчування і дієта з обмеженням тих продуктів, які можуть провокувати посилення нудоти. Таким хворим показано тривале призначення ентеросорбентів, наприклад, сорбекс, ентеросгелю, активованого вугілля, але лікуванням таких станів повинен займатися тільки професійний і досвідчений лікар.
5
При нудоті, причиною якої стає хіміотерапія, яка використовується для лікування онкологічних хворих, призначають дробове харчування, ентеросорбенти і спеціальні препарати центральної дії, що пригнічують нудоту на рівні ЦНС.