Як підняти низьку температуру.

Нормальна температура тіла людини від 36 до 37 градусів, але бувають ситуації, коли температура може опуститися нижче допустимої норми на 1-2 градуси. Таке зниження температури тіла організм людини переносить дуже важко, виникає слабкість, недолік кисню, тому таку температуру слід негайно піднімати.
Інструкція
1
Підняти низьку температуру можна штучними способами, наприклад, обкласти себе пляшками з гарячою водою. Можна утеплити грілкою постіль, укутати і випити гарячого чаю з малиновим варенням.
2
Не завадить прийняти гарячу ванну, а потім надіти теплий одяг і випити склянку чаю з 1 столовою ложкою меду.
3
Крім гарячого чаю можна заварити настій звіробою. 1 столова ложка на 1 склянку окропу прекрасно підніме температуру тіла.
4
Не слід пити будь-яких медикаментозних препаратів, тому що при зниженій температурі організм людини ослаблений, а вплив таблеток може ще більше знизити імунітет.
5
Як відомо, температуру тіла на пару градусів підвищує з'їдений грифель від олівця. Такий спосіб дає ефект всього на 3-4 години.
6
Можна натерти сіллю або чорним перцем пахви.
7
Дуже ефективно зігріє організм людини, а значить і підніме температуру тіла гарячі ножні ванни. Для кращого ефекту можна додати у воду ароматичне масло звіробою або евкаліпта.
8
Якщо у вас є сили і можливість для заняття спортивними вправами, то підняти температуру може фізичне навантаження, що викликає збільшення пульсу і зігрівання організму.
9
Не завадять позитивні емоції і гучний сміх. Гарний настрій призводить людини в здоровий стан.
10
Оскільки зниження температури супроводжується послабленням організму, зниженням імунітету, слід висипатися, здоровий сон зміцнює імунну систему організму.
11
Якщо підняти низьку температуру не вдалося протягом 2 днів, слід звернутися до лікаря, тому що відхилення від нормальної температури тіла людини в будь-яку сторону може викликати серйозні наслідки, наприклад, ослаблення імунної системи або критичний недолік кисню.
Як відомо, нормальна температура людського тіла - 36,6 градусів. Але нерідко дорослі люди помічають у себе знижену температуру і цьому не надають особливого значення. Якщо вона тримається пару днів, то не варто особливо хвилюватися, так як це може бути викликано сильною втомою. Але якщо вона знижена протягом декількох днів, варто негайно з'ясувати причини і приступити до лікування.
Вам знадобиться
  • - сіль або чорний перець,
  • - грілка,
  • - мед,
  • - звіробій,
  • - йод,
  • - цукор.
Інструкція
1
Знижена температура може бути викликана тимчасовим нездужанням, сильною втомою або зниженим імунітетом. Однак причини можуть бути набагато серйозніше, можливо, у вас є більш серйозне захворювання. Тому в цьому випадку рекомендовано звернутися до лікаря і пройти повне обстеження. Перші ознаки зниженої температури - загальна слабкість, сонливість, зниження фізичної та розумової діяльності, дратівливість. Тому більше відпочивайте, по можливості візьміть відпустки на роботі, не перевтомлюйтеся. Їжте більше овочів і фруктів.
2
Один з найбільш безпечних способів підняття температури тіла - відвідування гарячої лазні. Правда, в цьому випадку температура тіла підніметься не більше, ніж на два градуси. Попартеся гарненько дубовим або березовим віником і після цього попийте трав'яний чай з невеликою кількістю меду. Бажано після лазні гарненько відпочити, ваше самопочуття набагато покращиться.
3
Натріть пахвові западини сіллю або чорним перцем, це один з найефективніших способів, який допоможе вам досягти бажаного результату. Безвідмовно також діють і йодні інгредієнти. Для цього капніть кілька крапель йоду на шматочок цукру-рафінаду і з'їжте. Або розведіть кілька крапель йоду в склянці теплої води і додайте 6 чайних ложок цукрового піску. Температура тіла поступово відновиться.
4
Якщо після проходження обстеження у вас не виявили жодних серйозних відхилень зі здоров'ям, тоді доведеться поміняти спосіб життя. Займіться активним видом спорту, але уникайте перенавантажень. Дотримуйтесь принципи здорового харчування: відмовтеся від куріння і алкоголю, більше свіжих овочів і фруктів.
5
Можна підняти температуру тіла штучними способами: обкласти себе пляшками або грілками з гарячою водою, гарненько укутати, випийте келих гарячого чаю з медом або малиною. Можете прийняти гарячу ванну і відразу ж одягнутися в теплий одяг. Відвар або настій звіробою допоможе підняти температуру тіла (1 столова ложка звіробою на склянку окропу).