Туберкульоз: Як розпізнати перші ознаки.

Туберкульоз до сих пір є небезпечним і підступним захворюванням, якому піддані практично всі люди, незалежно від їх матеріального статусу або положення на соціальних сходах. Безсумнівно, туберкульоз - це не хвороба однієї людини, це захворювання соціальне, і саме тому навіть уряди економічно розвинених і благополучних країн змушені витрачати щорічно величезні грошові кошти на своєчасну діагностику цього небезпечного захворювання.
Інструкція
1
Для виявлення інфікованості цієї небезпечної інфекцією у всіх дітей у віці від 1 року до 16 років у всьому світі в обов'язковому порядку проводиться щорічна діагностика - внутрішньошкірна проба Манту. Для всього дорослого населення старше 16 років для раннього виявлення туберкульозу використовується щорічна флюорографія. Слід зауважити, що впровадження сучасних приладів - флюогографов дозволяє набагато зменшити променеве навантаження для пацієнта і зробити це дослідження безпечним для здоров'я.
2
Існує певний взаємозв'язок між станом імунної системи організму і сприйнятливістю людини до можливої інфекції. Саме тому всі хворі, які дуже часто і тривало хворіють захворюваннями органів дихальної системи, особливо якщо ці захворювання супроводжуються невеликим підвищенням температури, тривалим кашлем, пітливістю, слабкістю, обов'язково повинні направлятися на дослідження мокротиння. Цей аналіз з дуже високою ймовірністю дозволяє поставити правильний діагноз захворювання на ранніх стадіях туберкульозу або виключити можливість розвитку захворювання.
3
Рання діагностика інфікування паличкою туберкульозу у дітей та проведення вакцинації дитячого населення, що має негативну реакцію Манту, щорічне флюорографічне обстеження дорослого населення, поглиблене обстеження пацієнтів з різними довгостроково протікають захворюваннями органів дихання дозволяють виявити захворювання на ранній стадії і не допустити розвитку ускладнень заболеванія.Своевременное початок лікування у пацієнтів з початковими стадіями туберкульозу дає можливість уникнути важких ускладнень і формування стійкості збудника захворювання (мікобактерії туберкульозу) до застосовуваних препаратів.