Як поліпшити стан судин. судини, Як поліпшити їх состоянініе.

Слабкі судини на медичній мові називаються нейроциркуляторною дистонією. Не завжди причиною хвороби є проблеми всередині організму людини. Часто поліпшенню стану судин сприяє позитивний настрой на одужання.
Інструкція
1
При поганому стані судинної системи люди відчувають слабкість, скаче тиск, погано переноситься спека, холонуть руки і ноги, буває серцебиття і ломота в суглобах. Все це дуже неприємно, але боротися з такими станами можна. Не впадайте в депресію, візьміть себе в руки, і все вийти.
2
Нейроциркуляторная дистонія вважається неврозом. Більшість людей, що страждають цією формою захворювання, є песимістами і скептиками. Хочете мати здорові судини - змініть характер, постарайтеся побачити красу навколишнього світу, налаштуйтеся на позитивні емоції. Від того, як ви будете ставитися до світу, залежить ваше здоров'я, подумайте над цим. Не давайте таким якостям, як заздрість, страх і сумніви опановувати вашим серцем.
3
Вода допоможе зміцнити судини. Приймайте вранці контрастний душ, отримаєте позитивний настрой на весь день. Вечірній душ допоможе зняти втому і спокійно заснути. Також корисно час від часу робити контрастні ножні ванни. Відвідування лазні або сауни теж дасть позитивний результат у справі поліпшення стану судин . Відвідуйте баню не менше 2-4 разів на місяць.
4
Регулярні фізичні навантаження, одержувані в спортзалі, допомагають зцілити судини, якщо людина слід правилом не перевантажуватися, і займатися потроху, але щодня.
5
Що стосується дієти, при слабких судинах не можна переїдати. Переповнення шлунка викликає слабкість і запаморочення. Приймати їжу краще невеликими порціями, а пити треба багато, інакше кров не буде циркулювати нормально. Існує думка, що кава підвищує тонус судин . Все добре в міру, пийте кави, але потроху і не часто. Фрукти і овочі корисні для людей, які мріють зміцнити судинну систему, винятком є банани, вони здатні понизити тиск.
6
Повноцінний сон здатний відновити добре самопочуття судин , намагайтеся висипатися і вчасно відпочивати.
Єдине, що ми можемо контролювати і змінювати - це наше стан . Те стан , в якому ми зараз перебуваємо, відображає наші думки і наміри, наш настрій і внутрішні установки. Поліпшити своє стан можна кількома способами - вибір за вами.
Вам знадобиться
  • Гребінець, зручне крісло.
Інструкція
1
Внутрішнє стан можна поліпшити силою правильних установок. Ви повинні гарненько попрацювати над своїми думками. Необхідно сконцентруватися, зайняти зручне положення, розслабитися і подумки поставити собі запитання: чого я хочу і як цього домогтися? Ваше підсвідомість знає, що робити і на інтуїтивному рівні підкаже. Потрібно тільки добре прислухатися до ваших внутрішніх бажанням і поривам.
2
Уявна установка повинна містити позитивні, добрі, світлі слова. Необхідно говорити собі, що ви сьогодні - великий молодець, зробили багато справ і виглядаєте просто чудово. Навіть якщо слова трохи розходяться з реальним станом справ, то все одно потрібно повторювати собі компліменти. Найкраще це робити, стоячи перед дзеркалом, розчісуючи волосся або виробляти погладжування по голові. Себе треба любити, адже рідко хто в дорослому житті вас погладить по голові, примовляючи теплі слова. Якщо такий процес зробити щоденним обов'язковим дією, то і результат відчується швидше. Таким чином, ваше внутрішнє стан поступово прийде в норму і відбудуться позитивні зміни.
3
До речі, волосся людини володіють сильним енергетичним полем, тому не випадково в стародавні часи надавали особливого значення волоссю, відрізаючи їх для відварів, привороту. Тому важливо при розчісуванні волосся впевнено говорити про себе різні приємні слова, тим самим збільшуючи силу свого енергетичного поля. не можна себе лаяти - в житті знайдеться чимало людей, здатних і на лайку, і на багато іншого. А щиро похвалити і підбадьорити ви себе зможете в будь-який час, якщо тільки побажаєте.