Як зшити хутряний конверт.

Якщо ваш малюк народився пізно восени або взимку, то для прогулянок на свіжому повітрі буде зручно використовувати хутряний конверт . Зшити такий конверт можна з різних видів тканин, будь то атлас, нейлон або плащова тканина, хутряну підстібка можна виконати як з штучного хутра, так і з натурального, наприклад, використавши для цього стару шубу.
Вам знадобиться
 • - тканина для верху (це може бути атлас, плащівка або нейлон) 1 м;
 • - синтепон або холлофайбер 1 м;
 • - хутро 0,9 м;
 • - 2 роз'ємні блискавки довжиною 50см;
 • - 1 блискавка довжиною 25см;
 • - нитки в тон основної тканини;
 • - декоративний шнур довжиною 1,2 м;
 • - 4 гудзики.
Інструкція
1
З основної тканини викроїте деталі майбутнього конверт а. Це прямокутники розміром 80х60 см (деталь 1), 40х10 см (деталь 2) та 65х34 см (деталь 3). Аналогічні деталі викроїте з синтепону та хутра.
2
Деталі з основної тканини покладіть виворітного стороною на відповідні деталі з утеплювача. Зафіксуйте їх англійськими шпильками. Відстрочити всі деталі по периметру. Далі обробляйте їх як одношарові. Деталь 1 отстрочите вздовж довгих зрізів на відстані 8-10 см від краю. Відзначте середину на деталі 1 по короткому зрізу і деталі 2 по довгому зрізу. Складіть лицьовими сторонами один до одного, сумістите середину деталей, зафіксуйте шпильками і зшийте. Далі складіть короткі зрізи деталей 1 і 2. Зшийте їх. Отже, у вас вийшло дно конверт а.
3
Потім складіть деталь 3 з деталлю 2 і зшийте. До деталі 1 пришийте одну частину рознімної блискавки. До деталі 3 від дна конверт а прітачать іншу частину блискавки. Зробіть теж саме з іншого боку хутряного конверт а. Відзначте середину на верхньому зрізі деталі 1. По обидві сторони ушийте блискавку довжиною 25 см. Залишилася тканину на куточках підігніть і застрочити. Відріжте від шнура два шматочки довжиною по 10 см з цих шматочків складіть петлі і зафіксуйте їх шпильками у верхніх куточках деталі 3 у напрямку до центру і пришити. Деталі з хутра обробіть таким же чином, як і деталі з основної тканини.
4
Деталь 3 зшийте з деталлю 2, залишаючи НЕ зашитим отвір 10 см, щоб можна було вивернути конверт на лицьову сторону. Складіть хутряну деталь з деталлю з основної тканини лицьовими сторонами всередину. На деталі 1 від місця, де пришита блискавка відступите 3 см і відзначте надсічками. Ці місця не застрочують, так як тут буде протягнуто шнур. Прошийте виріб по краях. Через розріз у хутряній деталі виверніть конверт . Розправте всі куточки. Розріз зашейте потайним швом. Застебніть блискавку. Таким чином, вийшов капюшон.
5
На відстані 3 см від краю капюшона прострочите шов для куліскі. Відріжте від шнура два відрізки по 50 см кожен і всуньте їх в кулиску. На кінцях шнура зав'яжіть вузлики або прикріпіть фіксатори. На відстані 15 см від блискавки з кожного боку хутряного конверт а в якості прикраси пришийте гудзики. Річ готова і тепер вашому малюкові не буде страшний навіть найлютіший мороз. Гуляйте з задоволенням у будь-яку погоду.
Конверт з тканини не приймуть на пошті, зате він набагато більш міцний і прослужить набагато довше. Він може послужити оригінальною упаковкою для подарунка або повноцінним подарунком, особливо якщо прикрасити його вишивкою і аплікацією.
Вам знадобиться
 • Квадратний відріз тканини зі стороною 102 см.;
 • Широка атласна стрічка;
 • Коса бейка в тон стрічці.
Інструкція
1
Намалюйте ескіз передньої і задньої частини конверта. Ретельно продумайте малюнок вишивки, якщо вона буде, або аплікації. Заздалегідь розпишіть всі елементи в натуральну величину (конверт буде 50 * 50 см.), Приготуйте схеми і матеріали вишивки та аплікації.
2
Підігніть по 1 см. З кожної сторони тканини і прострочіть, щоб тканина не розпускали. Тепер строго посередині кожного боку зробіть позначку-точку. З'єднайте точки на суміжних сторонах, щоб вийшов вписаний ромб.
3
Прикрасьте тканину з лицьового боку. Пришийте деталі аплікації, вишийте візерунки, прикріпіть декоративні елементи.
4
Зіставте три трикутника строго по центру конверта - нижній і два бокових. Приколіть відрізи атласної стрічки по лініях суміщення.
5
Пристрочите стрічку до трикутниках так, щоб не захопити дно (ефективно це зробити вручну, коли ви можете контролювати свою роботу).
6
Обшийте краю верхнього трикутника косою Бейко в тон стрічці.
7
Відміряйте ще один відріз косою бейки. Його довжина буде вчетверо більше сторони квадрата. Приколіть її до боків конверта так, щоб краї відрізу збігалися з дном конверта. Повинна вийти своєрідна ручка.
8
Пристрочите косу бейку до боків. У конверт можна покласти листівку, купюру, диск, інший плоский предмет.