Як переписати музику з комп'ютера на диск. Як переписати музику на диск за допомогою nero.

Для запису музики з комп'ютера на диск можна використовувати безліч способів, починаючи від запису за допомогою вбудованого в Windows Майстра і закінчуючи записом музики за допомогою спеціального софту. Найбільш популярним способом є запис музики з комп'ютера на диск за допомогою програми Nero.
Інструкція
1
Відкрийте програму Nero. Перед вами з'явиться вікно, що дозволяє вибрати різні функції програми, виділені в окремі утиліти. Виберіть програму Nero Burning Rom і запустіть її. Потім вставте диск в привід, а в програмі виберіть тип диск а, на який проводитиметься запис: CD або DVD. Після цього виберіть вікно додавання файлів, що нагадує вікно програми провідник, з файлами та папками.
2
У вікні додавання файлів праворуч відкрийте папку, яка містить необхідну для запису на диск музику . Зверніть увагу, що музика для запису повинна мати формат mp3, або інший, який підтримується пристроєм, що відтворює компакт- диск і. Перетягуйте або копіювання необхідні музичні файли в поле, розташоване ліворуч. Слідкуйте за смугою-індикатором, яка показує як багато вільного місця зайнято на диск е. Переконайтеся, що диск заповнений повністю, або всі необхідні композиції скопійовані для подальшого запису.
3
Натисніть кнопку «Прожиг», після чого має стартувати фізична запис музики на диск. Слідкуйте за процесом пропалювання, він повинен завершитися повністю, коли 100% файлів будуть записані. В іншому випадку диск буде зіпсований, якщо це не перезаписуваний носій. Після закінчення пропалення вставте диск в привід ще раз і перевірте як музика записалася на диск.
Зверніть увагу
Даний спосіб описує запис музики з комп'ютера на диск у вигляді mp3 файлів. Програма Nero також підтримує створення аудіодисків, музика на яких записується не у вигляді файлів, а у вигляді доріжок. Таким способом на компакт-диск можна записати лише 90 хвилин звуку, тоді як кількість mp3 файлів обмежується лише їх розміром.
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб на не до кінця заповнений диск згодом можна було додавати музичні файли, скасуйте його фіналізірованіе перед пропаленням.
Для запису файлів на CD і DVD існує маса програм, включаючи і стандартну опцію запису на диск операційної системи Windows. Залишається вибрати найбільш зручну для вас, а також визначитися зі способом запису: зробити аудіо диск або записати музику у форматі mp3.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - браузер
Інструкція
1
Вставте диск в привід, відкрийте "Мій комп'ютер», дочекайтеся відображення пустого диск а в цьому вікні. Щоб записати файли на диск , двічі клацніть по ньому або викличте на значку диск а контекстне меню і виберіть пункт «відкрити». Далі перетягніть потрібні файли у вікно приводу, зліва виберіть пункт меню «Записати файли на компакт диск ». Натисніть на цю команду, запуститься майстер записи диск ів. Вкажіть ім'я вашого майбутнього диск а, натисніть далі у всіх наступних вікнах. Цей метод може лише записати вказані файли на диск , тобто створити аудіо диск з його допомогою не вдасться.
2
Скачайте програму, яка дозволить записати музику на диск , як у форматі mp3, так і у форматі аудіо диск а. Програм таких досить багато, одна з найпопулярніших - Nero. Скачайте інсталяційний файл на комп'ютер, потім запустіть його, встановіть Неро. Далі запустіть програму, перед тим як скинути файли на диск , виберіть формат записуваного диск а. Це може бути CD або DVD. Зверху в головному вікні виберіть закладку «Вибране».
3
Там виберіть команду «Створити Аудіо CD», якщо хочете записати аудіо на диск з найкращою якістю звучання. Даний формат рідний для музичних систем, при записі файли конвертуються, а точніше розпаковуються в доступний для аудіосистем формат. Натисніть кнопку «Створити CD з даними», якщо хочете створити звичайний диск з файлами. Відкриється вікно, що нагадує по виду провідник. Далі натисніть кнопку «Додати» і виберіть потрібні файли для запису. Внизу вікна є шкала, яка показує заповнення майбутнього диск а, подивіться на неї, скільки місця залишилося і скільки ще файлів ви зможете записати. Перейдіть до налаштувань запису диск а, натиснувши кнопку «Далі». Залиште всі пункти записи без зміни, можете лише поміняти ім'я для диск а. Змініть швидкість диск а, але врахуйте, що чим вище швидкість, тим нижче якість запису. Натисніть «Далі» і чекайте закінчення запису.