Як вибрати тренера.

Більшість сучасних фітнес-центрів пропонують послуги персонального тренера . Якщо ви вирішили, що групові або самостійні заняття не для вас, тоді ви можете вибрати для себе тренера . На що звернути увагу при виборі професіонала, який допоможе вам досягти бажаних результатів?
Інструкція
1
Перш ніж діставати гаманець і викладати гроші (а послуга ця не з дешевих), обов'язково поспілкуйтеся з інструктором. Скажіть, з якою метою ви прийшли, які саме проблеми хочете вирішити: скинути вагу, наростити м'язи або просто підтримувати форму. Поцікавтеся, чи зможе він вам допомогти і як іменно.Еслі людина обмежиться фразою: «Так, я вам допоможу, приходьте, а там подивимося.», То навряд чи вам варто розраховувати на увагу з його боку в подальшому. Навіть якщо він і складе вам певну програму, то велика ймовірність, що на всі подальші розпитування він обмежиться фразою: «Працюйте, я ж вам все розповів ...»
2
Поговоріть із завсідниками центру, дізнайтеся їх думку про роботу тренера -інструктор. Не варто беззастережно цієї думки довіряти, тому у кожного свої пріоритети. І вибір може відбуватися з самих різних міркувань. Подивіться, як тренер спілкується зі своїми підопічними, уважний чи він і не відмахується чи від питань. Зверніть увагу, віддає перевагу він сидіти на одному місці або постійно допомагає і пояснює, як правильно робити вправи і працювати на тренажерах, вносить Чи корективи.
3
Зазвичай в дорогих і престижних фітнес-центрах до вибору таких людей ставляться досить відповідально. Як правило, це відкриті, комунікабельні за характером, позитивні люди. Однак тренер може виявитися і недобросовісним, пропонуючи одну і ту ж програму тренувань для самих різних людей, не цікавлячись самопочуттям, успіхами і проблемами своїх підопічних, не обтяжуючи себе поясненнями сенсу вправи. У такому випадку, ви можете відмовитися від його послуг або вибрати іншого інструктора. Щоб уникнути можливих проблем, заздалегідь поцікавтеся у адміністратора, як бути, якщо тренер вас не устроіт.Сходіте на пробні заняття, і якщо вам комфортно при спілкуванні з тренером, і він влаштовує вас, тоді можна вже говорити і про заняття на постійній основі.
Корисна порада
Тренер повинен обов'язково подобатися вам! Вас повинні вражати його власна фігура або спортивні досягнення. Він повинен бути цікавий як особистість. Тоді ви з радістю будете бігти на тренування.