Як отримати шенгенську мультивізу.

Шенгенська мультивіза - це можливість багаторазово відвідувати більшість європейських країн. Вам не потрібно оформляти візу при кожному відвідуванні країни. Шенгенська мультивіза видається строком від півроку до декількох років. Щоб отримати її, потрібно підготувати досить велику кількість документів.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - 3 кольорових фотографії 3,5х4,5 см;
  • - копія внутрішнього паспорта;
  • - довідка з роботи;
  • - виписка з банківського рахунку;
  • - свідоцтво про наявність власності;
  • - інші документи в залежності від вимог посольства і вашої ситуації.
Інструкція
1
У підготовці документів є деякі нюанси: довідка з роботи повинна бути на бланку організації. Попросіть бухгалтера вказати вашу посаду, стаж роботи на цій посаді, розмір заробітної плати, адреса і телефон організації (найкраще бухгалтера). Знадобиться також оригінал і копія трудової книжки.
2
Обов'язково зберіть документи, які б підтверджували ваші сімейні або економічні зв'язки з Росією. Це можуть бути документи на право власності на будинок, квартиру, свідоцтво про укладення шлюбу, свідоцтва про народження дітей. Візьміть виписку з банківського рахунку про наявність у вас достатніх коштів.
3
Якщо у вас недостатньо коштів на рахунку або у вас немає постійного доходу, вам необхідно оформити спонсорську лист. Спонсором можуть виступити як ваші родичі, так і запрошуюча організація. У листі спонсор вказує країну і дату вашої поїздки туди, зв'язок між вами і спонсором. Спонсор зобов'язується взяти на себе всі майбутні расходи.Спонсорское лист можна писати в довільній формі. У разі необхідності воно повинно бути переведено на іншу мову і завірено в нотаріуса. До спонсорській листа додайте довідку про заробітну плату спонсора або виписку з його банківського рахунку.
4
Так само візьміть оригінал і копії квитків або ж підтвердження про їх бронювання.
5
Запишіться на прийом в посольство.Сдайте в призначений час всі документи і оплатіть консульський збір.
6
В обумовлену дату прийдіть і заберіть ваш паспорт з шенгенською мультивізою.
Зверніть увагу
Якщо ви вперше виїжджаєте в країну Євросоюзу, шанс отримати мультивізу дуже малий.
Корисна порада
Підготувати таку велику кількість документів самостійно - процес досить трудомісткий. Спробуйте скористатися допомогою спеціалізованих агентств. Вони допоможуть швидко і правильно заповнити всі необхідні документи, перевірять наявність всіх документів. В складних випадках дадуть пораду, як можна уникнути відмови в мультивізу.