Як зберегти інформацію на жорсткий диск. вбереже всю інформацію з диска.

Подорожуючи по безкрайніх просторах інтернету або вивчаючи вміст жорсткого диска на системному блоці одного, ви можете знайти інформацію, яку захочете переписати на свій комп'ютер. Для зберігання інформації використовуються різні формати. Не всі формати підтримуються найбільш відомими браузерами. Іноді потрібно встановити спеціальні програми, щоб відкрити будь-який файл.
Вам знадобиться
  • комп'ютери, браузери Internet Exploer, Opera, Mozilla Firefox
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте найстаріший і найвідоміший браузер Internet Explorer, для збереження веб-документа на вінчестер в головному меню вибирайте «Файл», потім «Зберегти як». У віконці «Тип файлу» розкрийте список з типами файлів, які цей браузер підтримує. Якщо ви вибираєте пункт «Веб-сторінка повністю (* .htm, * .html)», на ваш жорсткий диск буде збережений текст, створений за допомогою таблиці розмітки HTML. Якщо на сторінці містилися зображення, вони будуть збережені в окрему папку.
2
Наступний пункт у цьому списку «Веб-архів, одним файлом (* .mht)». У цьому випадку вся сторінка зберігається на жорсткий диск цілком, разом з текстом, зображеннями і скриптами, у вигляді одного компактного файлу. Відкривши на жорсткому диску документ у форматі .mht, ви побачите сторінку точно такою, як вона виглядала в інтернеті, де ви вперше зустрілися.
3
Вибір «Веб-сторінка, тільки html (* .htm, * .html) означає, що на жорсткий диск зберігається текст, розмічений в HTML і, можливо, деякі ізображенія.Ну і, нарешті, пункт« Текстовий файл (* .txt) збереже інформацію на жорсткий диск у вигляді текстового документа у форматі .txt.
4
Браузер Opera пропонує для збереження інформації на жорсткий диск наступні формати: - HTML-файл- HTML-файл з ізображеніямі- Веб-архів (одним файлом) - Текстовий файлЕті формати аналогічні тим, які використовує Internet Exploer.
5
Якщо ви хочете зберегти на жорсткий диск зображення, клацніть по ньому правою клавішею миші. У контекстному меню вибирайте пункт «Зберегти зображення як ...», після чого вкажіть місце на вашому комп'ютері, де буде зберігатися графічний файл.
6
Для того, щоб зберегти на жорсткий диск інформацію з іншого носія, клацніть два рази по значку «Мій комп'ютер», потім на логічному диску, відкрийте папку, в яку ви збираєтеся помістити файл. У правому верхньому куті натисніть на значок двох екранів, щоб згорнути папку у вікно. Відкрийте носій (оптичний диск, флеш-диск тощо), на якому міститься інформація, і також скрутіть його. Зачепите правою клавішею миші значок файлу і, не відпускаючи, перетягніть його в потрібну папку. Відпустіть і в контекстному меню вибирайте пункт «Копіювати» або «Перемістити».
Зверніть увагу
Майте на увазі, що тільки IE і Opera вміють зберігати і відкривати архів * .mht. Для того, щоб відкрити веб-архів за допомогою браузера Mozilla Firefox, до нього необхідно додати плагін UnMHT.
Інформація завжди мала важливе значення. І справа навіть не в розлогому визначенні інформації як слова, мова йде про ту інформацію, яка є плодом наших нескінченних пошуків в мережі інтернет або результатом нашого наполегливої праці. Для того щоб не втратити і зберегти інформацію , що має значну цінність для нас, необхідно комбінувати кілька способів її збереження для забезпечення максимальної надійності.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
  • - CD/DVD диски
  • - змінний носій пам'яті
Інструкція
1
Зберігайте інформацію на жорсткому диску комп'ютера. Якщо ця інформація є конфіденційною, пам'ятайте, що просто прихованої папки часто недостатньо. Архівуйте таку інформацію в архів з багатозначним паролем, щоб запобігти випадковий або умисний доступ.
2
Записуйте інформацію на CD і DVD диски. Комп'ютери мають тенденцію іноді ламатися, і це загрожує втратою всієї інформації, яка на них міститься. Після запису на диск дбайливо поводьтеся з ним - зберігайте в спеціальному футлярі або в коробці для дисків.
3
Використовуйте змінні носії пам'яті, такі як зовнішні жорсткі диски і флеш-карти підвищеної ємності. Ці пристрої підтримують обмежений доступ, тобто на них можна поставити пароль, який запобіжить доступ інших людей. Але бажано встановити додаткову міру захисту, аналогічну нагоди зі зберіганням на комп'ютері.
4
Скористайтеся сервісами зберігання документів онлайн. Майте на увазі, що при використанні таких сервісів як «Документи Google» слід архівувати всю інформацію і ставити пароль перед завантаженням файлів на сервер. Цей метод вважається найбільш надійним в порівнянні з зберіганням файлів на фізичних носіях.