Як повернути річ.

Здійснюючи покупку, набуваючи вподобану річ , нам всім дуже хочеться користуватися нею довго і з задоволенням. Досить часто наші мрії розбиваються об сумну реальність - куплені речі виявляються бракованими. Сумлінну продавець прийме у вас товар без зайвих слів, а ось недобросовісний - напевно постарається ухилитися від цієї невигідної для нього процедури. Щоб легко і без зайвих нервів здати річ в магазин вам буде потрібно виконати кілька нескладних правил.
Вам знадобиться
  • Чек, гарантійний талон і заява
Інструкція
1
Купуючи річ /товар, не забудьте взяти всі супутні документи - від касового чека до гарантійного талона. Це дуже важливо - у разі повернення товару вам не доведеться голослівно переконувати продавця в тому, що товар куплений саме в його магазині.
2
Протягом усього гарантійного терміну обов'язково збережіть всі чеки та інші квитанції, які ви отримали разом з покупкою товару.
3
Якщо придбана річ виявилася з браком, не затягуйте - відразу ж йдіть в магазин, де ви зробили покупку. Не варто пред'являти претензій на словах - це марно. Обов'язково і не відкладаючи напишіть заяву з вимогою повернення грошей за бракований товар. Якщо продавець сумлінний - заяви буде достатньо.
4
Якщо ж вам не пощастило і продавець опинився недобросовісним, не варто сильно засмучуватися - зробіть експертизу неякісного товару у незалежного експерта і прикладіть її до заяви.
5
В тому випадку, якщо недобросовісний продавець продовжує упиратися і тягнути час - зверніться за допомогою до юриста. Поява юриста в магазині діє просто чудесним чином - вам негайно повернуть гроші за неякісну річ , відшкодують витрати на експертизу і юридичні послуги.
Зверніть увагу
Якщо продавець спробує змусити вас зробити експертизу у якогось певного експерта, не погоджуйтеся на це. У рекомендованого експерта і власника магазину можуть бути свої особисті домовленості.
Корисна порада
Перш ніж звернутися в магазин, ви можете проконсультуватися у відділі захисту прав споживачів.