Як прикрасити рукавички.

Рукавички - стильний аксесуар, здатний перетворити самий звичайний наряд. Однак найчастіше на вітринах магазинів лежать моделі, далекі від намальованого в уяві образу рукавичок. І тут на виручку приходить кмітливість - звичайні рукавички за допомогою підручних засобів можна перетворити на справжній стильний шедевр.
Вам знадобиться
  • тканинні рукавички, шматок еластичної тканини, фурнітура, шматок крейди або маркер, нитки, голка, текстильний клей
Інструкція
1
Візьміть однотонні рукавички з тонкої тканини, відповідні за кольором до решти ансамблю. Довжина рукавичок визначається, виходячи з довжини рукава - чим довше рукав, тим коротше рукавички. Довгі «опереткові» рукавички носять з сукнею без рукавів. Підберіть необхідну фурнітуру - це можуть бути пряжки, стрази, бісер, намистини, тонка атласна стрічка, а також ланцюжки різних кольорів і фактури. Крім цього рукавички можна прикрасити аплікацією зі шматочків шкіри та хутра.
2
Покладіть рукавичку на білий папір і обведіть контур. Підберіть еластичну тканину в тон рукавичок або контрастну. Зверніть увагу на те, щоб тканина не «сипалася» по краях. Виріжте дві «дзеркальні» деталі-заготовкі.Нарісуйте на паперовій викрійці схему розміщення елементів. Позначте місця кріплень, приділіть увагу дрібним деталям.
3
Нашийте на кожну деталь з тканини бісер, стрази або атласну стрічку відповідно до попередньо обраної схеми. Для дотримання симетричності дотримуйтеся наступній послідовності роботи - закріпивши один елемент на одній з деталей, відразу закріпіть аналогічний елемент на другий деталі.Завершів декорування вирізаних деталей, приклейте їх до рукавичок спеціальним текстильним клеєм. Така технологія дозволяє повністю приховати виворіт з вузликами і нитками.
Зверніть увагу
Для тонких підбирайте дрібну витончену фурнітуру.
Корисна порада
Фіксуйте кожен елемент окремо - це зробить конструкцію міцнішою.