Як лікувати інфільтрат. Інфільтрат лікування.

Інфільтрат - це запалення клітинних просторів міжм'язовій, підшкірної, заочеревинної та інших тканин. На відміну від абсцесу не має чіткої межі. Збудником процесу є стафілококи і стрептококи, а також інші гноєтворні мікроби, які потрапляють в клітковину через випадково пошкоджену шкіру, слизові оболонки або гематогенним шляхом. Інфільтрат може бути як самостійним захворюванням, так і ускладненням різного роду гнійних процесів.
Вам знадобиться
  • - вероніка лікарська;
  • - корінь оману;
  • - настоянка прополісу;
  • - кірказон ломоносовідний
Інструкція
1
Для розсмоктування інфільтрату приготуйте настойку вероніки. Візьміть 2 столові ложки трави, залийте 100 мл спирту 70% і поставте на 15 днів у темне місце, періодично струшуючи. Для лікування інфільтрату накладайте на нього компрес з настойкою вероніки на 6-7 годин, потім давайте підсохнути шкірі і знову накладайте компрес. Після 3-5 процедур інфільтрат зникає.
2
Корінь оману в народній медицині використовується досить широко, в тому числі, і при лікуванні запальних процесів. Має яскраво виражену антимікробну дію. Візьміть 1 столову ложку подрібненого кореня оману, покладіть в темну посуд і залийте 100 мл 70% спирту медичного. Поставте в темне прохолодне місце на 7 днів. Потім процідіть і змішайте навпіл з 20% настоянкою прополісу, яку можна або купити готову в аптеці, або приготувати самим.
3
Для приготування візьміть 20 грам прополісу, остудіть в морозилці, щоб легше було розкришити, і залийте 100 мл 70% спирту. Настоюйте 21 день, потім процідіть. Настоянка прополісу готова до застосування.
4
Після з'єднання настойки оману і прополісу, намочіть шматок вати, прикладіть до інфільтрату і закріпіть. Міняйте пов'язку двічі на добу, даючи, між зміною компресу, підсихати кожному покрову протягом 30-50 хвилин. Після 4-6 компресів, як правило, інфільтрат розсмоктується.
5
Одночасно з накладанням компресу приймайте суміш настоянок всередину, попередньо розчинивши 20-30 крапель в 50 мл води тричі на день.
6
Кирказон ломоносовідний рекомендується для лікування фурункулів, абсцесів, гнійних ран, трофічних виразок, інфільтратів, флегмон. Рослина вимагає уважного дотримання дозувань, внаслідок сильної отруйності. Візьміть 1 столову ложку трави і залийте 100 мл медичного спирту 70%. Поставте в темне прохолодне місце для настоювання на 15 днів, потім процідіть. Намочіть шматок вати в настоянці і прикладіть до інфільтрату, поверх накладіть компресійну папір і закріпіть пов'язкою. Міняйте пов'язку кожну добу. Інфільтрат розсмоктується на третій-четвертий день.
Зверніть увагу
Слід знати, що поява інфільтрату - це сигнал вимоги негайної допомоги організму. Не лікувалися інфільтрат швидко розвивається зі своєї серозної стадії у флегмону гнійно-геморагічну і гнильну форми захворювання.