Як заспівати в караоке.

Мистецтво співати в караоке - збагненно для всіх, хто вміє слухати музику і користуватися своїм голосовим апаратом. Є кілька порад, які допоможуть кожному любителю вокалу стати якщо не зіркою всеросійського масштабу, то вже точно королем караоке-бару.
Інструкція
1
Кожна людина трішечки творець: у одних пристрасть до малювання, інші не мислять себе без кулінарії, хтось грає на музичних інструментах, а деякі співають. Нехай далеко не всім судилося бути зірками естради, але завдяки такому чуду техніки як караоке, будь-хто може піднятися на сцену і постаратися блиснути. А щоб отримати заслужені оплески, потрібно трохи постаратися і подготовіться.Талант - лише мала дещиця успіху, набагато важливіше - наполеглива праця. І аматорське спів - не виняток. Виступити з блиском допоможе досвід, який приходить з тренуваннями. Почавши з підспівування вподобаної пісні, можна продовжити в караоке онлайн (або завантажити караоке мінусовку для домашнього виконання) .Після декількох днів регулярних репетицій можна помітити, що пісню не стільки співають, скільки «розповідають», працюючи з інтонацією, паузами, голосовими акцентами. Навіть при серйозному хвилюванні «впетий» (тобто добре відрепетируваною) матеріал піде добре.
2
Не менш важливий аспект у мистецтві співати в караоке - поза й жести. Пряма спина, відкинуте плечі для виконавця обов'язкові. Однак це не означає, що протягом всієї пісні потрібно стояти стовпом. Кращий спосіб знайти ефектне положення тіла - покрасуватися перед дзеркалом, порухатися в такт, доповнити своє маленьке виступ експресивними рухами рук, відповідної за змістом твору мімікою. Ні в якому разі не потрібно сутулитися і трясти головою - це виглядає не кращим чином і заважає вилученню звуку.
3
Для того щоб співати в караоке не гірше поп-зірки, варто засвоїти кілька секретів професійних виконавців. За пару годин до виходу до мікрофона відмовтеся від газованих напоїв (у тому числі, ігристого вина), сухариків, горішків і інших крошащихся закусок, всього жирного і солодкого, кави - ці продукти заважають нормальній роботі голосового апарату.
Корисна порада
Впевненість у собі, пісня до душі, кілька домашніх репетицій - і все вийде. До зірок не так вже далеко!
Похід в караоке - приємне проведення часу, яке дозволяє зустрітися з друзями, розслабитися, зняти стрес. Крім того, спів корисно для здоров'я. Однак деякі люди переживають, що вони співають недостатньо добре.
Вам знадобиться
  • - аудіозаписи або мінусовки улюблених пісень;
  • - програма караоке;
  • - курси вокалу або педагог по вокалу.
Інструкція
1
Перш за все, розслабтеся. Пам'ятайте, що караоке - це всього лише розвага, ніхто не чекає, що ви будете демонструвати чудеса вокалу. В караоке ходять люди абсолютно різних професій, і вони не переживають, навіть якщо у них явні проблеми зі слухом. Ви прийшли, щоб отримати задоволення, так і отримуйте його. А для цього відчувайте себе розкуто. Нічого страшного, якщо ви не завжди будете потрапляти в ноти; це навіть неминуче, т.к. музичні аранжування в караоке не завжди бувають якісними і часто сильно відрізняються від оригіналу. Будьте впевнені в собі і співайте з душею - тоді, швидше за все, оточуючі оцінять ваш виступ. Але в кожному разі, не забувайте, що ви прийшли в клуб для власного задоволення і вас не повинно хвилювати, що подумають про вас інші люди.
2
Якщо ви не впевнені у власних силах і соромитеся, потренируйтесь будинку. В інтернеті знайдіть мінусовку пісні, яка вам подобається, скачайте текст і співайте. Можна обійтися і без минусовки, а просто підспівувати виконавцю або виконавиці. Або скачайте програму караоке. Щоб звикнути до публіки, заспівайте в присутності друзів або родичів.
3
Якщо вам дійсно подобається співати і ви хочете робити це частіше, ніж раз на рік в караоке, знайдіть педагога з вокалу або вокальну студію і займайтеся там. Не думайте, що це марна трата часу. Заняття вокалом допомагають розслабитися, стати розкутіше, голос стає поставленим і більш впевненим, легкі оздоровлюються. До того ж, багатьом заняття творчістю дозволяють відчувати себе щасливіше. Швидше за все, вже після декількох уроків ви будете почувати себе з мікрофоном набагато краще, а гості караоке слухатимуть вас із захопленням.
4
Якщо ви прийшли в караоке вперше і хвилюєтеся, заспівайте одну або кілька пісень разом з друзями. Ваші голоси зіллються і ви не будете так нервувати. Можливо, скоро ви осміліє і захочете «солировать».
Зверніть увагу
Якщо ви часто ходите в караоке або співаєте будинки, переконайтеся, що співаєте «на опорі», освойте правильне черевне дихання, краще з педагогом. Так ви уникнете можливих проблем з голосом.
Корисна порада
При бажанні, ви можете знайти спеціальні курси співу на караоке, де викладають початкову постановку голосу і розучують відповідний репертуар популярних пісень.