Як видалити з одягу пластилін. Як вивести пластилін з одягу.

Діти в процесі творчості забувають про акуратність, в підсумку красива і святковий одяг часто буває забруднена пластиліном . Не варто сварити дитину і позбавляти його творчого натхнення, видалити пластилін з одягу цілком реально. Для цього необхідно приготувати мило, щітку і харчову соду.
Вам знадобиться
  • - ізопропіловий концентрований спирт,
  • - мило,
  • - сода,
  • - щітка для одягу,
  • - рослинне масло .
Інструкція
1
Для початку спробуйте покласти забруднені речі в морозильну камеру, нехай вони там залишаться на тридцять хвилин. Після цього, можливо, пластилін відійде від одягу сам.
2
Якщо пластилін все ж залишився, його можна поскоблить кухонним ножем. Тільки робіть це акуратно, так як тканина може порватися. Не потрібно дуже старатися, якщо його трохи залишиться - не біда. Все віддалиться в процесі чистки далі.
3
Приготуйте насичений мильний розчин. Для приготування розчину краще взяти звичайне господарське мило і гарячу воду. Розчин повинен бути концентрованим і теплим.
4
Просочіть пляма від пластиліну розчином мила, залиште на кілька хвилин. Візьміть одежну щітку і гарненько намочіть її в цьому розчині. Щіткою ретельно протріть плями на одязі з виворітного боку.
5
Потім звичайної харчовою содою посипте на мильне пляма. Через п'ять-десять хвилин продовжите очищення одягу щіткою.
6
Після всіх проведених маніпуляцій одяг випрати в порошку. Від пластилінових плям не повинно залишитися і сліду.
7
Для очищення натуральних тканин добре допомагає ізопропіловий концентрований спирт, він здатний очистити не тільки пластилін, але і жирні плями, розводи від ягоди або шоколаду.
8
Можна швидко і ефективно прибрати жирні плями від пластиліну за допомогою рослинного масла. Для цього візьміть чисту серветку, змочіть її рафінованим маслом і тріть пляму. Спочатку особливого ефекту видно не буде, але коли пляма добре просочиться, пластилін моментально відійде.
9
Можна спробувати очистити пластилін від одягу за допомогою спеціального засобу. Подивіться в господарському магазині, на етикетці має бути зазначено, що дане засіб для чищення видаляє плями від пластиліну. Поцікавтеся у продавця, напевно, він знає всі ефективні новинки в цій галузі.