Як поліпшити колір шкіри. Як поліпшити колір обличчя в домашніх умовах.

Шкіра, як не дивно, є таким же людським органом, як серце або печінку. Вона завжди реагує на збої в роботі організму блідістю або сухістю. Неправильне харчування і шкідливі звички також погано впливають на стан шкірних покривів.
Інструкція
1
Погана екологія сучасних мегаполісів чинить негативний вплив на шкіру. Але не всі люди можуть дозволити собі жити в заміській зоні, де повітря чистіше і свіже. Тому необхідно хоча б на вихідні намагатися виїжджати на природу, в ліс або на дачу. Гуляйте перед сном, вечірній променад допоможе шкірі відновитися, і вранці ви будете виглядати набагато краще.
2
Подбайте про здорове харчування, різноманітьте їжу, не їжте продуктів швидкого приготування. Відмовтеся від чіпсів, мінеральної води з газом, бутербродів, кави і алкоголю. Купуйте якісні продукти, перевіряючи дати виготовлення.
3
Включайте в раціон легкозасвоювані продукти, їжте більше риби, в ній багато поживних жирів. М'ясо краще вживати нежирне і відварне. Яловичина, курка, кролик - скрізь є білок, необхідний для краси вашої шкіри . Не забудьте про яйця, сирі і соєвому білку.
4
Вранці і ввечері намагайтеся приймати душ і вмиватися. Користуватися звичайним милом не варто, воно може пересушити шкіру. Сьогодні у продажу багато різних засобів, що дозволяють стежити за станом шкіри , не приносячи їй шкоди. Пару раз на тиждень намагайтеся додатково очищати шкіру, використовуючи скраби, що володіють отшелушивающим ефектом. Колір особи без ретельного очищення поліпшити важко.
5
Після очистки, користуйтеся живильними і зволожуючими кремами, але не наносите їх надміру, це не принесе поліпшення вигляду шкіри . Маски для обличчя корисно робити не більше двох разів на тиждень, використовуйте для цього натуральні продукти, такі, як мед, сир, жовток та інші.
6
Передчасно постаріти може та шкіра, яка не отримує воду в достатній кількості. Регулярне зволоження шкіри наступає, коли людина випиває за день не менше півтора літрів чистої води. Пийте джерельну або талу воду, що ще краще, так як остання володіє найбільш корисними для організму властивостями.
7
Хочете відновити клітини шкіри , висипайтеся, лягайте рано, а вставайте на зорі.