Як зробити трейлер.

Трейлери для фільму робляться в двох випадках. Перший - на етапі пошуку фінансування виробництва картини. Робиться це для продюсерів, щоб вони могли в загальних рисах уявити, що за фільм їм пропонують. Другий - для глядачів, в якості рекламного, що анонсує ролика. В обох випадках трейлер - посередник між автором і людьми потенційно зацікавленими в його фільмі.
Вам знадобиться
  • відео матеріали,
  • блокнот,
  • ручка,
  • монтаж
Інструкція
1
Перегляньте весь відзнятий матеріал від початку до кінця або фільм цілком, якщо він вже готовий. Коли будете дивитися - записуйте в блокнот найважливіші моменти. Почніть з відбору сцен з діалогами. Ваше завдання вибрати кілька ключових фраз. Вони можуть характеризувати героїв або ситуації, в які ті потрапляють. У фразах, які ви оберете повинні міститися не прямі вказівки на зміст фільму і сенс основних подій, але не які натяки, гачки, на які глядач повинен буде «попастися». Якщо ви візьмете діалоги, в яких розкривається сенс всієї картини, то глядачеві буде достатньо трейлера, йому буде не цікаво дивитися фільм цілком. Всі ж і так вже буде зрозуміло.
2
Зробіть чорновий монтаж трейлера. Зазвичай в трейлерах використовують ключові сцени з діалогами і без, титри, закадровий голос - для передачі основного сенсу. Музику і монтаж - для емоційного напруження та художнього ефекту. Трейлер повинен бути змонтований досить динамічно, щоб глядач за 2-3 хвилини усвідомив, що він хоче подивитися цей фільм. Тому поставте в трейлер кілька просто гарних, з вашої точки зору кадрів, щоб глядацьке око захотів повернутися до цих картин ще раз, але вже у фільмі.
3
Пам'ятайте, що є сцени, які будуть залучати будь-якого глядача. Звичайно, ці сцени пов'язані з любовною лінією у вашому фільмі. Поцілунки, обійми - включайте такі сцени в трейлер сміливо і будьте впевнені, що фільм захочуть подивитися. Постарайтеся включити в трейлер різні емоційні стани персонажів - від сліз до щасливого сміху. Тоді глядач зрозуміє, що у фільмі буде можливість і сміятися і плакати, а це саме те, що йому потрібно - прожити справжнє життя разом з героями.
Зверніть увагу
Постарайтеся уникнути затягнутості. Ваше завдання - заманити, заінтригувати глядача, а щоб це зробити, потрібно створити інтригу. Для цього треба приховувати, залишати недомовленими деякі речі.
Корисна порада
Приділіть увагу акторам, які грають у фільмі, особливо, якщо в ньому зайняті відомі артисти. Дублюйте деякі ключові поняття та ідеї фільму титрами. Так глядачеві буде простіше запам'ятати, про що ж буде цей фільм.