Як одягатися в Іспанії. де дешево одягнутися в іспанії.

Якщо раптом хтось попросить сформулювати тенденції моди в Іспанії в одному реченні, то це буде «невибаглива практичність у поєднанні з дратівної яскравістю». Тобто, ніяких особливих норм щодо одягу в Іспанії немає. Ви можете там ходити і в звичних повсякденних речах і в яскравих нарядах, привезених спеціально для запального відпочинку.
Інструкція
1
Важливе виняток становлять шорти, в яких буде некультурно зайти до церкви, але, тим не менш, вам ніхто не зможе заборонити це зробити, як спробували б у Росії.
2
В Іспанії вам не доведеться ділити свій гардероб на офіційний і неформальний. І якщо врахувати, що для іспанців саме нічне життя превалює над «офісним» днем, то вам абсолютно не доведеться хвилюватися про те, як одягнутися в театр або кафе. Хоча все ж цей фактор залежить від важливості випадку, в честь якого влаштовується банкет або прийом.
3
Варто відзначити, що одна з рис, яка відразу впадає в очі при розгляді іспанської моди - це стриманість. У чоловіків - це строгі лінії костюмів істинного ділового стилю. У жінок - обмежена, навіть убога колірна гамма. Переважають відтінки впевненості в собі такі, як синій у чоловіків і кремовий у жінок. Як таких яскравих речей на вітринах небагато, але, крикливі мазки суто іспанського стилю, раз у раз миготять в натовпі. Іноді іспанські представниці прекрасної статі можуть навішати на себе не поєднувані прикраси та одягу кричущих тонів на догоду помітності і яскравості, в яких проявляється іспанська життєрадісність.
4
Якщо ви звернете увагу на молодь, то в Іспанії вона найчастіше віддає перевагу спортивному стилю місцевого виробництва. Вони підтримують вітчизняного виробника. Це видно й тому, що в усьому іншому світі навряд чи знайдуться ще люди, яким сподобається іспанська взуття. Тільки самі іспанці прихильні їй до неможливості, майже викликає розчулення.
5
Це простежується і в представленому асортименті взуттєвих моделей і в тому, що люди носять не тільки на уліце.Вивод простий: якщо ви мрієте про незабутнє шопинге, вам навряд чи припаде до смаку стриманість іспанської моди. За шопінгом вам до Італії. Один плюс: це практично по сусідству.