Як отримати коричневий колір волосся.

Незалежно від того, з яких причин люди хочуть забарвити волосся , хороший результат вийде тільки в тому випадку, коли правильно обрані колір і фарба. Адже колір волосся може зробити обличчя більш виразним і привабливим, а може додати кілька років і проявити всі недоліки, а погана фарба здатна нашкодити здоров'ю волосся і шкіри.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили пофарбувати волосся в коричневий колір, то це, швидше за все, прекрасне рішення. Визначтеся з вибором відтінку. В цілому коричневий - теплий і природний колір. І навіть вважається, що він змінює характер жінок, роблячи їх більш м'яким і спокійним. В основному він підходить всім, але варто враховувати, що людям з блідою шкірою після фарбування волосся в темніший відтінок коричневого слід вибирати макіяж пояскравіше, щоб особа не виглядало блідим.
2
Вирішіть для себе, як саме ви хочете фарбувати волосся . Якщо бажаєте просто спробувати, чи сподобається вам такий колір, краще користуйтеся нестійкими фарбами, які змиваються за півтора-два десятка сеансів миття голови, або відтіночними шампунями, гелями або пенами, ефекту яких вистачить на пару раз. Ці кошти вглиб волосся не проникають, але надають йому чудесний блиск. Втім, для забарвлення сивого волосся вони не годяться і не повинні дуже різнитися від того колір а, яким вас колись наділила природа ..
3
Але якщо ви зупинилися у виборі на стійкому забарвленню, то намагайтеся придбати фарбу відомої марки, вироблену фірмою з хорошою репутацією. Всі ці фарби містять, звичайно, хімічні речовини, що порушують структуру волосся, але виробники додають в їх склад компоненти, які живлять і німого підліковують волосся пошкоджені.
4
Намагайтеся не використовувати хімічні фарби часто, адже давно відомо, що в цьому випадку волосся починають набувати тьмяний відтінок, ламаються, а іноді і випадають. Але якщо хімічна фарба для волосся вам не підходить взагалі, наприклад, через алергічних реакцій, то скористайтеся натуральними барвниками.
5
Можливо, вам підійдуть найвідоміші і дуже корисні для волосся натуральні барвники хна і басма. На жаль, не завжди можна передбачити результат забарвлення (все залежить від товщини і натурального колір а волосся). І, крім того, після їх застосування ви, на жаль, деякий час не зможете користуватися хімічної фарбою або завивкою. Щоб щось змінити, вам потрібно почекати, поки волосся відросте.
Корисна порада
Прекрасні коричневі барвники для волосся ви можете приготувати з шкаралупи волоського горіха (зеленого), з кропиви або опалого листя берези. Найголовніше - природні барвники не тільки зроблять іншим ваш колір волосся, але і поліпшать їх структуру і прискорять зростання. Ваше волосся буде більш еластичними і блискучими.