Як кріпити римські штори. Кріплення римських штор.

Якщо ви коли-небудь пробували кріпити штори , то справитися з поставленим завданням буде набагато простіше. Справа в тому, що звичайні класичні штори кріпляться трохи інакше, ніж штори римські. Так виходить в силу різної конструкції цих видів штор. Римські штори стали досить популярні останнім часом. І все це завдяки їх чудовим сонцезахисним властивостям. До того ж, римські штори набагато практичніше класичних видів штор, і плюс до всього за ними дуже легко доглядати і коштують вони відносно дешево.
Вам знадобиться
  • Ручка управління, люверс, спеціальне маленьке коліщатко, карниз штори і його нижня частина, кільце, фіксатор мотузки для штори, кронштейни.
Інструкція
1
З точки зору стилю, римські штори можна назвати ідеальним рішенням для того, щоб створити як класичний, так і сучасний інтер'єр. Тканини, які застосовуються для створення цих штор, можна вибирати практично будь-які. Складки на римських шторах збирайте горизонтальні. Для цього закріпіть обраний тюлевий або Портьєрні матеріал на гранично щільних жорстких рейках з боку вивороту.
2
Для свого інтер'єру ви напевно підібрали конструкцію штор самостійно. Виберіть, яким буде управління ваших штор. Воно може бути автоматичним або механічним. Від цього буде залежати власне кріплення. Визначтеся з напрямком складок і їх кількістю. Саме їх треба буде збирати і кріпити на жорсткі рейки. У римських штор досить нескладний підйомний механізм, який управляється спеціальною мотузкою і карнизом. Подбайте про карнизі, так як це буде основним кріпильним елементом. Для того, щоб керувати римськими шторами, просто потягніть за спеціальний шнур. Штори легко змінюють своє положення. В основу ланцюгового механізму покладені блоки, які обертаються, пересуваючи штору.
3
Перед початком кріплення штор не забудьте перевірити комплектність всіх збірних деталей. У вас обов'язково повинні бути: ручка управління, люверс, спеціальне маленьке коліщатко, власне карниз штори і його нижня частина, кільце, фіксатор мотузки для штори , а також кронштейни для кріплення штор .
4
Отже, якщо все в наявності, і ви морально готові до збірці, приступайте. Розпакуйте штору, знайдіть керуючий підйом і розправте його, спустивши вниз шнур штори . Від'єднайте кріплення у вигляді букви Г. Для цього відкрутіть гайку від кріпильного болта.
5
Підготуйте стіну або стелю, зазначивши місця для кріплення, повністю збігаються з наявними отворами на карнизі.
6
Візьміть кріплення у формі букви Г і за допомогою дюбеля прикріпіть його. Слідкуйте за напрямком основного кріпильного болта, який повинен "дивитися" вниз.
7
Знайдіть відповідний отвір в карнизі, пропустіть через нього болт, а потім обережно з'єднайте карниз із самою шторою. І нарешті, поверніть на місце открученную на початку гайку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JmFAahGwPSI
Зверніть увагу
Римську штору можна кріпити двома способами. Перший - монтувати у віконний отвір, але при цьому потрібно переконатися, що він ідеально рівний, особливо по вертикалі. Ще зверніть увагу на конструкцію вікна: якщо він без верхньої фрамуги і відповідно, відкривається по все висоті, римська штора може стати перешкодою. В цьому випадку краще вибирати зовнішнє розміщення - до речі, воно допоможе приховати будівельні деффекти і кривизну вікон.
Корисна порада
Підходить такий карниз тільки для прямих римських штор; 2) Classic. Даний механізм довгою в 1,8 метра і 1,5 метра завширшки. Він вважається стандартним карнизом, який використовують для римських штор; 3) Skos. Ці карнизи були розроблені для вікон, у яких неправильна форма або мається похила поверхня. Як кріпити римські штори без карниза. Карниз - це не єдиний спосіб кріплення римських штор. Його можна замінити більш дешевими варіантами.