Як намалювати овал на стелі.

При монтажі стельових конструкцій, а також при навішуванні «верхнього» світла часто потрібно розмітити стелю і, якщо декор дизайнерський або просто незвичайний, то малювати доводиться не звичні квадрати і круги, а, наприклад, овали .
Інструкція
1
Найпростіше - зробити з будь-якого матеріалу шаблон овалу потрібних розмірів, потім прикріпити його на стелю і перенести овал туди.
2
Як варіант: зробіть попередній креслення, наприклад, на міліметровому папері. Виберіть масштаб (скажімо, 1см = 1 м), накресліть на папері сам стеля в масштабах кімнати, потім побудуйте контрольні точки, заміряйте результати. Далі запишіть результати, перевівши їх в реальні з урахуванням масштабу. Візьміть рулетку, поставте контрольні точки на стелі і з'єднайте їх відрізками. Добудуйте по ним овал.
3
Цей спосіб можна втілити на папері, а потім переносити овал на стелю (що надійніше), або ж відразу «на натурі». Для його втілення вам буде потрібно згадати уроки креслення або геометрії в школі і включити увагу і логіку.
4
Оберіть точку. Від неї в чотири протилежні сторони по прямій відкладіть відрізки рівної довжини. У вас вийдуть точки, скажімо, A, B, C, D. Це центри майбутнього овалу.
5
Візьміть дві протилежні точки. Наприклад, A і C. Виміряйте відстань між ними. Це діаметр кіл, які потрібно буде побудувати з центрами в даних точках. Простіше кажучи, якщо відстань між точками A і C 50 см, то ви встановлюєте циркуль в точку A і креслите коло з радіусом 25 см. Так само поступите і з окружністю в точці C. В результаті виконання цього кроку у вас повинно вийти дві однакових сусідніх кола, розділених відрізком.
6
Найскладніший. Встановіть циркуль в одну з решти точок. Наприклад, спочатку в точку В. З цієї точки, проходячи через центр кола (точку C або A) до перетину з цим колом, з'єднайте дві отримані раніше окружності дугою. Так само поступите з іншою стороною. Овал готов.Прімечаніе: Ми постаралися описати кроки так, щоб можна було обійтися без малюнка. Однак якщо це здасться складним, зразок побудов можна цілком знайти в мережі.
7
До нього можна вдатися, якщо не потрібно малювати овал великої точності. Вам будуть потрібні нитка, олівець і два самореза. Потрібно відзначити на стелі точки фокусу овалу (вони приблизно збігаються з центрами кіл A і C в способі 2), прикріпити туди саморізи, а до них нитку. Потім натягнути нитку з олівцем. Його потрібно тримати строго вертикально, натискаючи в сторону від центру, щоб нитка була завжди добре натягнута. Так можна намалювати овал. Він навряд чи буде точним, але коригування зробить похибки мінімально помітними.