Як зшити пальто для дівчинки.

Розкльошені, з прісборенним комірцем і високими манжетами пальто змусить подружок маленької модниці ойкнути. Воно застібається на гудзики тільки до середини, щоб була видна красива пишна спідничка або плаття. Для створення ефекту кантів пальто зшито швами назовні. Чарівне пальто можна зшити з переливається на світлі оксамиту.
Вам знадобиться
  • панбархат;
  • 4 великі гудзики;
  • 2 маленькі ґудзики;
  • підходящі за кольором нитки;
  • швейна машинка.
Інструкція
1
Зніміть мірки, використовуючи одяг дівчинки. Довжина пальто по спинці для розміру 104 - 56 см (+/- 3 см для зміни довжини виробу відповідно до розміром).
2
Розкроїте 2 середні частини полички, розкльошені до низу. На згинах подбортов поличок зробіть зверху до лінії талії мітки для гудзиків і петель. Дві бічні частини поличок теж зробіть расклешенними. Середню частину спинки зробіть цельнокроеной расклешенной. Рукав зробіть довжиною?. Продовженням рукава до середини зап'ястя служитиме манжета (4 деталі). У підстави манжети поставте мітки для петлі і гудзики. Припуски на шви і на подгибку низу 1,5 см.
3
Складіть бічні частини спинки і поличок виворітними сторонами. Виконайте рельєфні шви. Зріжте припуски швів до 1 см. Обмітайте окремо на оверлок або зигзагоподібним швом. Разутюжьте і настрочити вздовж оверложного/зиґзаґоподібного шва. Подібним чином з'єднайте бічні і плечові шви.
4
Срежьте по низу припуск, зріз обмітайте на оверлок або на швейній машинці - зигзагом. Також обмітайте зрізи суцільнокроєних подбортов, пришити до подгибку низу пальто . Плечові зрізи подбортов настрочити в плечові шви зовні.
5
Воротник складіть лицьовою стороною всередину. Сточуючи поздовжні зрізи, залиште відкритими 8 см для вивертання. Складіть комір так, щоб шов проходив по лінії середини нижньої половинки коміра. Стачайте короткі зрізи на кінцях. Виверніть комір і зашейте отвір. Прісборьте комір по обидва боки від шва до довжини зрізу горловини. Припуск зріжте і обмітайте. Вшитої комір.
6
Виконайте шви рукавів, подібно рельєфним швах. Манжети складіть лицьовими сторонами і стачайте зрізи. Виверніть. Прітачать зовнішні половинки манжет до нижніх зрізах рукавів. Підверніть і пришити внутрішні половинки манжет над швами прітачіванія.Втачайте і пріпосадіть рукава.На поличках і передніх кінцях манжет обмітайте петлі для гудзиків.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на напрямок ворсу при розкроювання.
Корисна порада
Використовуйте мягкодрапірующіеся тканини.