Як вивчити німецькі слова.

Якщо вам знадобилося вивчити якомога більше німецьких слів, постарайтеся віднестися до даного завдання відповідально. Приділяйте достатньо часу на заняття (незгірш години на день), на заучування і повторення. Використовуйте всі можливі прийоми. Якщо ви почнете вживати нові слова (читаючи і дізнаючись їх в різних текстах), вони запам'ятаються краще.
Інструкція
1
Щоб вивчити німецькі слова , можна виписувати їх з слова ря в хаотичному порядку або за алфавітом. Щодня потрібно намагатися запам'ятати мінімум п'ять слів, в загальній складності в рік виходить пристойна цифра. Спосіб працює, якщо у вас мало часу на аналіз і творчий підхід. Повторюйте їх вголос стільки раз, скільки потрібно на те, щоб слова відскакували від зубів. Щоб можна було згадати в потрібний момент, краще групувати їх за темами.
2
Деякі люди вчать слова з певних текстів. Вибирають уривок художнього твору і намагаються його запам'ятати. Текст зазубрюють цілими абзацами, при цьому розуміння значення пропозицій не обов'язково. Спосіб хороший для вдосконалення навичок мовлення німецькою мовою. Бажано вибирати тексти сучасні, з вживаною в широких колах лексикою.
3
Німецькі слова можна запам'ятати, якщо виписувати їх на окремі картки: з одного боку переклад, з іншого слово німецькою мовою. Потрібно щодня тренувати пам'ять, переглядаючи картки та з'ясовувати, що запам'яталося, а що потрібно підучити. Аналогічний прийом - заучування німецьких слів за картинками, фотографіями, схемами.
4
Добре запам'ятовуються запозичені слова і слова -інтернаціоналізми. Вони впізнавані й зрозумілі. Постарайтеся не змішувати їх з неправдивими друзями перекладача. Наприклад, Spirt - це не тільки спирт, а й бензин і пальне.
5
Вчіть слова по словотворчих елементам. Наприклад, приставка un- додає значення протилежності, наприклад, аbh? Ngig - залежний, unabh? Ngig - незалежний. Приставка fort- - видалення, fortfahren - їхати. Суфікс -bar означає готовність, trinkbar - придатний для пиття.
6
Щоб вивчити більше німецьких слів, потрібно знати закони словотворення. Пам'ятайте, переклад робиться з кінця слова . Forschungsschwerpunkt - основна проблема дослідження (Forschung - дослідження, Schwerpunkt - основна ланка).
Корисна порада
Намагайтеся усвідомлювати, що ви вчите, а не займатися бездумної зубріння.
Запам'ятовувати німецькі слова - необхідна частина вивчення німецької мови. При швидкому запам'ятовуванні слів мову вчиться легше і ефективніше. Для кращого запам'ятовування слів необхідне терпіння, щоденна праця і сила волі.
Вам знадобиться
  • Картки з німецькими словами.
Інструкція
1
Відвідуйте курси німецької мови або займайтеся з репетитором. Пам'ятайте, що саме по собі запам'ятовування слів не призведе до вивчення мови. Будь-яка мова, в тому числі і німецька, вчиться в системі. Запам'ятовування німецьких слів - тільки частина цієї системи. Неможливо заговорити по-німецьки, тільки запам'ятовуючи німецькі слова .
2
Виписуйте необхідні слова на картки (з одного боку слово, з іншого - переклад і приклад). Систематизуйте їх по групах: «будинок», «сім'я», «хобі та розваги», «їжа», «покупки». Звертайтеся до карток кожен день, нехай вони завжди будуть під рукою - в сумці, в кишені, на робочому столі. Повторюйте слова при будь-якому зручному випадку.
3
Створюйте нові картки якнайчастіше, по 5-7 штук. Процес вивчення повинен бути безперервним. Розвісьте картки з німецькими слова ми у себе вдома. Нехай вони будуть в тих місцях, де ви проводите найбільше часу: на двері холодильника або на екрані комп'ютера.
4
Намагайтеся вживати недавно вивчені слова в письмовій та усній мові. Вставляйте нові німецькі слова в свою промову при виконанні різноманітних завдань на німецькій мові, під час занять на курсах, при спілкуванні з носіями мови. Використовуйте будь-яку можливість для повторення і активного вживання.
5
Запам'ятовуйте німецькі слова під час перегляду фільмів іноземною мовою, читання німецької літератури або слухаючи музику. Будь-які позитивні емоції роблять процес навчання набагато ефективніше. Вчіться з задоволенням.
6
Використовуйте мнемонічні прийоми і метод асоціацій. Запам'ятовуйте слова в зв'язці з російськими слова ми. Зв'язок може бути абсолютно будь-який. Чим абсурдніше, тим краще. Наприклад, слово spielen - грати, пустувати. Воно схоже за звучанням на російське слово «шпиль». Використовуйте це подібність - «Томмі сидів на шпилі і грав». Складайте такі ланцюжки, і якість запам'ятовування німецьких слів зросте в рази.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vKkwuSPtyKs
Корисна порада
Будьте терплячі і займайтеся кожен день, тільки так результат буде гарантований!