Як знайти відправлену посилку. знайти посилку якщо не знаєш код.

Сучасні технології роблять можливим відстеження відправленої посилки. Інформація доступна завдяки спеціальному штрих-коду, який наклеюється на коробку поштовими службами. Все, що вам потрібно знати - реєстраційний номер вашої посилки.
Вам знадобиться
  • Посилка, трекінг-номер посилки, інтернет.
Інструкція
1
Ще при відправці уточніть трекінг-номер посилки: саме він дозволить вам відстежити її поточне місце розташування. Якщо номери у вас немає, надішліть запит на його видачу тієї службі, через яку ви відправляли пошту, вказавши дату відправки та адреси відправника і одержувача. Трекінг-номер виглядає наступним чином: дві латинських букви, потім слідує дев'ятизначну число, а потім ще дві латинські літери, які позначають скорочена назва країни відправлення.
2
Для перевірки місцезнаходження посилки, відправленої російської поштовою службою скористайтеся сайтом http://www.russianpost.ru/. Натисніть на "Послуги та сервіси", потім виберіть пункт "Відстеження поштових відправлень", розташований на правій панелі. У вікно, що з'явилося введіть поштовий ідентифікатор, натисніть кнопку "Знайти".
3
Те ж саме можна зробити за допомогою вищевказаного трекінг-номера, а не поштового ідентифікатора на сайті http://www.emspost.ru/. Номер введіть в помаранчеву рядок відразу під шапкою сайту, потім клацніть на "Пошук".
4
Можна скористатися сайтами, що надають інформацію про будь посилках, відправлених будь службою. Перейдіть на http://www.track-trace.com/, із запропонованих поштових служб знайдіть потрібну і у відповідному вікні введіть номер, після чого клікніть на "Track!".
5
Інший сайт, з більш широким списком - http://www.trackchecker.info/. Прокрутіть сторінку до списку поштових служб, у списку виберіть потрібну, клікніть по ній мишкою, у вікні на новій сторінці введіть номер (в перше вікно), потім натисніть Enter.
6
Врахуйте, що посилка відстежується по службі відправки до того, як вона потрапила за кордон. Після слід перевіряти її через поштову службу країни одержувача.