Як збільшити кількість продажів.

При невеликій націнці на товар, основний спосіб отримання додаткового прибутку - збільшення кількості продажів . Існує чимало методів стимулювання збуту, які потрібно періодично використовувати, комбінуючи різні їх варіанти.
Вам знадобиться
  • - рекламний бюджет;
  • - методи стимулювання збуту;
  • - принципи мерчендайзингу.
Інструкція
1
Для збільшення кількості продажів скористайтеся перевіреним роками способом: влаштуйте рас продажів у. При цьому постарайтеся зробити це максимально ефективно. При формуванні ціни заздалегідь визначте ціновий мінімум, до якого ви можете опуститися, щоб не працювати у збиток. Зробіть знижки лише на деякі види товарів. Прийшовши за ними в магазин, покупці можуть купити щось і за звичайними цінами. Обов'язково виділіть розпродавати товар у торговій зоні: розмістіть його на окремих полицях або кронштейнах, зробіть більш великі цінники яскравого відтінку з закресленою старою ціною. Постарайтеся зробити так, щоб ціна рас продажів і суттєво відрізнялася від попередньої, інакше покупець випробує разочарованіе.Позаботьтесь про інформування потенційних клієнтів про акції: розмістіть помітний плакат на магазині, зробіть смс-розсилку, влаштуйте роздачу листівок або дайте рекламу в ЗМІ.
2
Влаштуйте масштабну і тривалу (не менше місяця) акцію зі стимулювання збуту. Подібні заходи збільшують продажів і набагато більше, ніж інші методи. Визначте для себе суму, яку ви можете витратити на даний захід. Заздалегідь прорахуйте, як цей бюджет позначиться на рентабельності товару. Закладіть в ціну товарів загальну вартість акціі.В залежно від виду діяльності це може бути один великий приз (путівка на море або автомобіль), або багато недорогих призів (від наборів посуду до побутової техніки). Проведіть лотерею серед покупців, пропуском на яку буде чек на певну суму. Як правило, клієнти воліють добирати товар на необхідну суму, якщо мова йде про потенційний привабливому приз. А якщо ви займаєтеся товарами FMCG (повсякденного попиту), то клієнти обов'язково прийдуть у ваш магазин, віддавши йому перевагу вашим конкурентам.
3
Для збільшення продажів використовуйте візуальний мерчендайзинг - вельми ефективну систему методів роботи в місцях продажів , які дозволяють збільшити обсяг виручки на 20-30% без фінансових витрат. Правильно розташуйте вітрини з товарами в торговельній зоні. Якщо ви займаєтеся продуктами харчування, розмістіть товари повсякденного попиту (хліб, молоко, м'ясо) в різних кутах магазину, щоб покупець обов'язково пройшов по всіх відділах. На полицях, розташованих на рівні очей, помістіть товари, які необхідно продати найшвидше. Трохи вище або на цьому ж рівні - найдорожчі товари. Внизу розставте більш дешеві товари, за якими необхідно нагинатися. Внизу повинні бути розташовані всі товари, які можуть привернути маленьких дітей. Активно використовуйте POS-матеріали (фірмові полки, воблери, постери) які, як правило, надають постачальники.
Зверніть увагу
Якщо для збільшення кількості продажів ви заявите занадто низькі ціни на товари, це може викликати недовіру покупця. У клієнтів може скластися думка про завищену торговельну націнку у вашому магазині і низьку якість продукції.
Корисна порада
Постарайтеся проводити ваші акції зі стимулювання збуту в різний час з конкурентами. У схожих магазинах можуть бути більш цікаві заходи, які зведуть нанівець ваші маркетингові зусилля.