Як записати звук з фільму.

Для того щоб витягти звук з відеофайлу, не потрібно володіти особливими технічними знаннями, азами монтажу або бути комп'ютерним генієм. За допомогою програми Adobe Audition це може зробити кожен.
Інструкція
1
Фільми та мультиплікація - справжня скарбниця цікавих звук ових ефектів, красивих мелодій, які можуть стати в нагоді. Наприклад, для підготовки аудіосупроводу заходи. Або для оригінальної озвучки власного відео, яке і через кілька років буде радувати рідних і друзів цікавою подачею. А може бути, просто запала в душу пісня, почута під час перегляду кіно. Як би там не було, записати звук з фільму і зберегти його комп'ютері у вигляді звичайної аудіодоріжки зовсім нескладно.
2
Відкрийте програму Adobe Audition. На верхній панелі знайдіть пункт меню File, далі - Open audio from video. Після клацання мишею відкриється діалогове вікно. Виберіть відеофайл, який зберігає в собі бажану звук овую доріжку, натисніть Open. Після цього програма почне завантажувати аудіо. Цей процес може зайняти певний час, залежно від розміру файлу і потужності комп'ютера.
3
Якщо метою був певний шматок аудіоряду, то його легко можна вирізати з отриманої доріжки і зберегти окремим файлом. Для цього всього лише виділіть курсором потрібний шматок і збережіть його, натиснувши на праву кнопку миші, і вибравши у спливаючому меню Save Selection.
4
Якщо отриманий аудіофрагмент містить перешкоди, то позбутися від них можна за допомогою тієї ж програми Adobe Audition. Для цього потрібно виділити місце, де записаний тільки непотрібний шум. На панелі зверху знайдіть Effects, потім виберіть Noise Reduction - Noise Reduction. У правому верхньому куті з'явився віконця знайдіть кнопку Capture profile і натисніть на неї. Після цього програма почне сканувати аудіозапис, виявляючи аналогічний шумовий сигнал. По закінченню сканування натисніть Select Entire File, потім - Ok. Програма очистить звук овую доріжку від непотрібного шуму. Якщо виникне необхідність, то можна повторно застосувати даний ефект, попередньо погравши з настройками.