Як підібрати розмір дитячого взуття.

Як тільки малюк встає на ніжки і пробує ходити, перед батьками постає важливе завдання - покупка взуття для крихітки. Оскільки маленький член сім'ї постійно зростає, похід у взуттєвий магазин стає регулярним заходом. Як же правильно підібрати розмір дитячої взуття ? Перш, ніж відправлятися в магазин за обновою для дитини, потрібно відповісти для себе на це питання.
Інструкція
1
Візьміть аркуш картону або паперу. Поставте на нього дитину (у шкарпетках).
2
Обведіть олівцем контур обох стоп.
3
Проведіть лінію від самої виступаючої точки п'яти до контуру великого пальця. Зробіть такий малюнок для обох стоп і виміряйте довжину отриманої прямої на кожному малюнку.
4
Якщо довжини лівої і правої стоп виявилися різними, виберіть ту, яка більше. Таким чином, ви визначили розмір взуття в метричній системі (одиницею виміру є міліметр). Інтервал між кожним наступним розмір ом становить 5 мм.
5
Для визначення розмір ов імпортної взуття прийнята так звана штіхмассовая система з одиницею виміру - штих (1 штих дорівнює 6,67 мм або 0,67 см). Виробники роблять ще так званий декоративний припуск, рівний приблизно 1 см.Такім чином, розмір взуття в штріхмассовой системі можна визначити наступним чином: (довжина стопи дитини (у см) + декоративний припуск (1 см))/0.67 см. У кожному взуттєвому магазині є готові таблиці переведення з однієї системи вимірювання в іншу, тому батькам для вибору дитячого взуття достатньо знати довжину стопи малюка, а краще мати з собою вирізане лекало стопи.
6
Вибравши модель, вкладіть лекало всередину черевика або туфлі. Якщо розмір и збіглися, можна приступати безпосередньо до примірки.
7
Одягніть взуття на обидві ніжки дитини і поставте його на підлогу.
8
Між пальчиками дитини і миском взуття повинен бути запас 1 см. Це необхідно як для літньої взуття , на випадок якщо ніжки будуть трохи набрякати від спеки, так і для зимової, щоб ноги не замерзалі.Для визначення цього запасу спробуйте вставити свій мізинець між п'ятою дитини і задником черевика. Товщина мізинця дорослої людини якраз дорівнює приблизно 1 см.
Зверніть увагу
Не купуйте взуття "на виріст". Це призводить до формування неправильної походкі.Незафіксірованная стопа ковзає усередині черевика і в результаті натираються мозолі. У зимового взуття, яка на кілька розмірів більше, мерзнуть ноги.
Корисна порада
Якщо взуття деформувалася в результаті шкарпетки в області задника або миска, то таке взуття треба замінити. З цих же причин не рекомендується надягати взуття, що дісталася "у спадок".