Як розібрати блендер. Як розібрати погружной блендер bimatek для ремонту.

За допомогою блендера можна зробити багато смачних і корисних речей: пюре, молочні та освіжаючі коктейлі, ніжний фарш для котлет і т.д. Він швидко і ефективно подрібнює продукти, але потім виникає проблема - як відмити чашу, якщо внизу прикріплені леза і туди забиваються частинки їжі. Для того щоб добре очистити блендер, необхідно його розібрати.
Вам знадобиться
  • Ніж або ложка (при необхідності).
Інструкція
1
Отже, ваше завдання - акуратно розібрати измельчающий механізм на дні чаші. Перш за все, відключіть прилад від мережі. Потім зніміть чашу з підставки. Обов'язково витрусити з неї залишки продуктів і обполосніть водою, щоб не забруднити робочу поверхню в процесі розбирання.
2
Далі покладіть чашу боком на стіл і акуратно вигвинтите пластикове денце з ножами. Запам'ятайте, що стандартна різьба завжди закручується за годинниковою стрілкою, а викручується проти неї. Щоб викрутити денце, візьміться рукою за втулку, яка підключається до приводу в підставці, і плавно повертайте. Будьте дуже обережні з ущільнювальними гумками, що не порвіть їх і не розтягніть. Якщо все-таки гумки пошкодилися, замініть їх на нові. Якщо чаша буде хоч трохи підтікати, користуватися блендером можна, оскільки рідина потрапить в мотор, який знаходиться під напругою, і прилад згорить, а ви ризикуєте отримати електротравму.
3
Ви можете зупинитися на досягнутому результаті і помити дві складові - чашу і леза, але якщо вам потрібно розібрати измельчающий механізм для лагодження або більше ретельного очищення, ви можете викрутити ножі з пластикового «стакана». Не здумайте хапатися за леза і крутити - вони гострі, до того ж це марно, оскільки вони вільно обертаються на осі. Вам потрібно вигвинтити пластикову основу, до якого кріпляться ножі, з «стакана». Для цього просуньте палець в отвір з зубчастими внутрішніми краями і, натискаючи на зубці, повертайте проти годинникової стрілки, утримуючи всю конструкцію іншою рукою. Якщо не виходить вигвинтити пальцями, то можна просунути в отвір ручку ножа або ложки, і натискати ними.
4
Коли ви зробите все, що потрібно, вам залишиться тільки зібрати чашу. Виконуйте всі дії в зворотному порядку, щільно закручуючи всі деталі, і стежте за ущільнювальними гумками, щоб вони рівно лягли і виконували свою функцію. Найкраще спочатку навінтіть деталь, потім оглянути з усіх боків і вирівняти гумку, і тільки потім щільно закручувати.
Зверніть увагу
Будьте обережні з лезами ножа блендера - вони дуже гострі і ними легко порізатися.
Корисна порада
Якщо ви кладете в блендер нежирні однотипні продукти, наприклад, фрукти і ягоди, то чашу можна просто обполіскувати водою, не розбираючи.
Щоб виявити в міксері несправну деталь або пошкоджений контакт, електроприлад необхідно розібрати. Особливо важливо при цьому бути гранично уважним, щоб нічого не зіпсувати, посиливши поломку.
Вам знадобиться
  • - викрутка
  • - канцелярська скріпка
  • - длінногубци
  • - фотоапарат
Інструкція
1
Більшість моделей міксерів забезпечено пластиковим корпусом, виконаним литтям під тиском. Таке виготовлення корпусу дозволяє робити кріплення прихованим. Найчастіше він розташовується на самому дні поглиблень в корпусі.
2
Якщо поглиблення закриті пластиковими пробками, акуратно підчепивши, вийміть їх назовні. Як правило, такі пристосування виконані у вигляді накладок на нижній поверхні міксера або нековзних «ніжок».
3
Іноді кріплення закриваються самоклеящимися ярличками. Щоб дізнатися, чи є під ними поглиблення, з деяким натиском проведіть по кожному з них пальцем. У місцях виявлення поглиблень акуратно зніміть наклейки, щоб після складання повернути їх на місце, або просто проткніть викруткою, щоб дістатися до кріплення.
4
Нерідко міксери мають на додаток до кріпильних гвинтів приховані засувки. Для їх виявлення виверніть гвинти і обережно стисніть корпус уздовж видимих швів з'єднань. Або «промацайте» ці шви за допомогою плоскої викрутки і спробуйте звільнити засувку обережним натисканням в потрібному місці.
5
При пошуку прихованих кріплень проявляйте особливу обережність, оскільки їх легко зламати, особливо якщо такі піддавалися тепловому або ультрафіолетового впливу.
6
Відкрийте міксер і, перш ніж продовжувати подальший розбір, уважно огляньте з'єднання проводів, внутрішні деталі та компоненти. Зробіть фотознімки і необхідні замітки, щоб з успіхом здійснити збірку. Кожне з'єднання і всі елементи повинні бути повернуті на своє місце в належному стані.
7
Зверніть увагу на спосіб приєднання електричного провідника до клеми. Якщо на плоску клему ножового типу відповідна частина з металу надаватися досить щільно, то чи не стягуйте і не качайте його, щоб не порушити з'єднання. Щоб зняти з клеми наконечник, скористайтеся длінногубци або викруткою.
8
Якщо оголений дріт вставлений під гвинт, звільніть останній. При заміні шнура скрутіть проводки, складові жилу, і вставте провід в клему. Переконавшись, що зовні немає оголеного ділянки, затягніть гвинт.
9
Для від'єднання проводу від затискної клеми вставте в неї поруч з проводом тоненький стрижень, наприклад, шпильку або канцелярську скріпку. Потім відіжміть від проводу шип.