Як скопіювати диск з караоке.

Якщо ви бажаєте скопіювати диск з караоке, ви в будь-який момент можете це зробити, досить, тільки лише володіти комп'ютером. Існує три основних способи копіювання диск а, кожен з яких передбачає перенесення інформації на конкретний тип носія.
Вам знадобиться
  • Диск з караоке, комп'ютер, флешка, болванка.
Інструкція
1
Копіювання диск а з караоке на жорсткий диск . Щоб скопіювати диск з караоке на жорсткий диск вашого комп'ютера, вам необхідно виконати наступні дії. Створіть на вінчестері папку і озаглавьте її будь-яким ім'ям. Для цього відкрийте будь-який розділ жорсткого диск а, і, клікнувши правою кнопкою мишки, виберіть команду «Створити» - «Нова папка».
2
Після цього ви повинні вставити диск з караоке в привід комп'ютера. Дочекавшись його завантаження, скасуйте автозапуск і відкрийте розділ «Мій комп'ютер». Наведіть курсор миші на іконку диск а з караоке, після чого, клікніть на ній правою кнопкою мишки. У списку команд виберіть пункт відкрити. Виділіть всі файли, які ви побачите в наступному вікні, після чого, натисніть кнопки Ctrl + C. Відкрийте раніше створену папку, потім, натисніть в ній Ctrl + V. Система скопіює диск в дану папку.
3
Копіювання диск а з караоке на болванку. Щоб переписати диск на болванку, вам спочатку необхідно повторити всі дії, які були описані в першому кроці. Після того, як інформація з носія буде скопійована в папку на комп'ютері, вийміть диск з караоке і вставте замість нього чисту болванку, рівну за обсягом пам'яті. Як тільки диск буде готовий до роботи, скопіюйте в нього файли носія з караоке, виділивши їх в папці на вінчестері і, перетягнувши їх в папку диск а. Почнеться процес запису, по завершенню якого, ви зможете скопіювати диск з караоке на інший носій.
4
Копіювання диск а з караоке на карту пам'яті. Ви також можете скопіювати диск з караоке на флешку. Для цього вставте карту пам'яті в USB-порт, після чого, створіть в ній каталог для файлів караоке. Також як і в першому кроці, вставте диск з караоке в привід комп'ютера, після чого, скасувавши автозапуск, скопіюйте всю інформацію з нього, використовуючи виділення і клавіші Ctrl + C. Відкрийте на флешці підготовлену папку і клацніть у ній правою кнопкою мишки. Виберіть команду «Вставити». Інформація з диск а з караоке буде передана на флеш-карту. Надалі ви зможете передати файли на будь-який тип носія.
На ринку аудіопристроїв компанія LG займає далеко не останню місце, в тому числі за кількістю випущених караоке-систем. Кожна така система забезпечується бонусом - CD/DVD-диском з великою кількістю "мінусовок".
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення CloneCD.
Інструкція
1
З часом будь-який диск зношується, і його відтворення стає неможливим. Щоб не допустити втрату інформації з диска LG Karaoke, досить зробити його точну копію. Але не варто забувати, що образ диска варто використовувати тільки в домашніх умовах, інакше ви порушуєте закон про авторське право.
2
Крім самої програми для копіювання дисків вам буде потрібно спеціальний CD/DVD-привід, який має підтримку читання даних з субканалов. Практично всі DVD-RW-дисководи мають на озброєнні таку функцію, чого не скажеш про CD-приводах - тут переважні дисководи компаній Teac, Nec і Plextor.
3
Тепер вам необхідно завантажити програму CloneCD на свій комп'ютер. Для цього натисніть на посилання, щоб перейти на офіційний сайт - http://www.slysoft.com/en/download.html. На завантаженої сторінці виберіть потрібний продукт: CloneCD або CloneDVD. Після реєстрації в інтернеті копії цієї утиліти у вас з'явиться можливість використовувати абсолютно всі функції, включаючи прямопоточних копіювання.
4
Останнім часом частіше використовується версія CloneDVD, але даний продукт не зовсім підходить для фізичного копіювання дисків. Тут буде розглянута робота саме з CloneCD. Після її запуску в головному вікні натисніть кнопку із зображенням двох поруч стоять дисків.
5
Вставте диск з караоке та натисніть клавішу Enter. Через деякий час програма запросить вставити інший диск, на який проводитиметься запис. Витягніть з лотка приводу вихідний диск і вставте результуючий.
6
Тепер вам залишилося дочекатися закінчення процедури запису. Після завершення запису натисніть клавішу Enter і витягніть диск. Відкрийте лоток пристрою читання дисків в системі караоке і вставте диск. Перевірте його працездатність.