Як очистити кеш на локальному диску.

Кеш - це проміжна пам'ять між двома пристроями, що зменшує кількість звернень до цих пристроїв, за рахунок чого поліпшується швидкодію. Досить часто виникає проблема з очищенням кеша. Переповнення локального кешу різними файлами не порушує конфіденційність, але може сильно гальмувати роботу всієї системи.
Інструкція
1
Непотрібний кеш може привести до того, що при перегляді фільмів, відео в режимі онлайн, файли починають грузиться некоректно або перестають грузиться взагалі. Одним з найпростіших рішень даної проблеми є установка популярної та безкоштовної програми «Ccleaner».
2
Скачайте (безкоштовно це можна зробити на офіційному сайті piriform.com/ccleaner) і запустіть інсталяційний exe-файл програми «ccsetup». Остання (русифікована) версія програми - 3.09. За замовчуванням програма встановиться на диск C: \ Program Files \ CCleaner. Щоб зручніше було запускати програму, натисніть правою клавішею миші на значок Ccleaner, виберіть пункт «Відправити» - «Робочий стіл (створити ярлик)».
3
Двічі клацніть по ярлику «Ccleaner». Основне вікно програми відкриється на вкладці «Очищення». За замовчуванням, галочками виділені розділи Internet Explorer, провідник Windows, Система. Не відмічені пункти - автозаповнення рядків, збережені паролі, кеш DNS, облікові записи FTP, ярлики робочого столу та головного меню. При необхідності, ви можете відзначити ці пункти, якщо впевнені, що не видалите важливі дані.
4
Для очищення кешу локального диска досить відзначити пункти, показані на малюнку. Після того як ви додали або прибрали потрібні галочки, натисніть кнопку «Аналіз», розташовану зліва внизу. Перевіривши систему близько хвилини, програма видасть список всіх непотрібних файлів (кеш локального диска), які потрібно видалити.
5
Зверніть увагу - серед них не тільки кеш браузера Enternet Explorer, а й інших встановлених браузерів - Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome і т.д. А також непотрібні файли додатків, мультимедіа та інше. «Ccleaner» також покаже загальну кількість мегабайт, які звільняться після очистки.
6
Натисніть на кнопку «Очищення», розташовану справа внизу. З'явиться вікно підтвердження вибору - «Ви впевнені в тому, що хочете продовжити?», Натисніть «Ок», і кеш буде успішно очищений.
Корисна порада
В «Ccleaner» є ще цілий ряд корисних функцій: аналіз і очищення реєстру, видалення програм, редагування автозавантаження, відновлення системи і стирання диска.