Як створити своє шлюбне агентство.

Відкрити шлюбне агентство можливо, дійсно, що називається, «з нуля». Що для цього потрібно? Міський телефон, комп'ютер, підключений до виділеної Інтернет-лінії, і приміщення для зустрічей з клієнтами, нехай це буде навіть квартира, що створює сприятливе враження. Маючи в своєму розпорядженні таким рухомим і нерухомим майном, вже можна сміливо починати роботу.
Вам знадобиться
  • 1. Приміщення для зустрічей з клієнтами
  • 2. Стаціонарний телефон, комп'ютер, підключений до Інтернету, принтер
  • 3. «Шлюбний каталог» з координатами ваших клієнтів
  • 4. Домовленість з одним або декількома зарубіжними шлюбними агентствами (якщо ваше агентство - «міжнародне»)
Інструкція
1
Приступіть першим ділом до створення шлюбного каталогу - найнеобхіднішого для вашої майбутньої діяльності. Добре мати якусь вже готову базу, але краще нехай всі ваші клієнти будуть перевірені вами особисто - тільки так ви зможете створити собі серйозну репутацію. Багато шлюбні агентства жінок вносять в каталог безкоштовно, а з чоловіків отримують винагороду, при цьому сімейний стан перевіряючи за паспортом у всіх.
2
Визначтеся з географією свого бізнесу - чи хочете ви носити статус міжнародного шлюбного агентства або плануєте обмежитися власним регіоном, з подальшою перспективою отримати всеросійську популярність. Якщо перше, то все, що від вас буде потрібно - це інтенсивно поповнювати каталог самотніх жінок, співпрацюючи з іншими агентствами - закордонними, і надаючи їм інформацію на умовах - хороший відсоток від оплати їх клієнта у випадку відбувся шлюбу.
3
Приділіть особливу увагу питанню безпеки і благонадійності всіх, кого вносите в свою базу і, відповідно, пропонуєте в якості пари іншим клієнтам. Обов'язкова умова надання послуг шлюбного агентства - вказівка максимально повної інформації про себе, в тому числі - паспортних даних. Включайте в «чорний список» всіх виявлених вами або іншими агентствами шахраїв, обмінюйтеся цією інформацією з колегами. Пам'ятайте, що 90% успіху в шлюбному бізнесі - це бездоганна репутація агентства і хороші відгуки клієнтів.
Корисна порада
Успіх починання буде залежати ще й від того, як ви станете спілкуватися з приходять до вас «самотніми» чоловіками і жінками - якщо не можете вести бесіду в довірчій манері самі, знайдіть компаньйона, який візьме цю справу на себя.Совсем без реклами вам обійтися не вдасться, тому регулярно давайте оголошення в місцеві газети - при цьому намагайтеся підкреслити, що ви саме серйозне агентство, а не сумнівна «контора», що ховається під такий личиною.