Як прибрати галіфе на стегнах.

Галифе на стегнах - це проблема багатьох жінок, не обов'язково мають зайву вагу. Будь-яка володарка «вушок» на стегнах прагне від них позбутися. Якщо ви вирішили діяти, то складіть план, виходячи з наших рекомендацій.
Інструкція
1
Найперша умова для успішної боротьби з «вушками» - це правильно складений раціон. Повністю відмовтеся від вживання легко засвоюваних вуглеводів, які у величезній кількості знаходяться в улюблених тістечок, тортах, цукерках, шоколаді. Тваринні жири теж бажано обмежити, так що сало, дбайливо привезене дідусем з села, віддайте йому назад. Нехай у вашому раціоні буде більше фруктів, овочів, білкових продуктів. Від вуглеводів повністю не відмовляйтеся - варите собі каші, так як злакові містять складні вуглеводи. Бажано пройти обстеження та проконсультуватися з дієтологом, який складе ефективну для вас дієту.
2
Друга умова - це регулярне виконання вправ. Основні вправи для вас - це ті, які опрацьовують м'язи зовнішньої сторони стегна. Адже жир, формуючий галіфе відкладається саме на широкому м'язі, розташованої в цьому місці. Основні вправи - це "велосипед", махи ногами, стрибки, "ножиці". Комбінуючи і видозмінюючи ці вправи, ви зможете ефективно опрацьовувати широку м'яз бедра.Начінайте займатися поступово по 15 хвилин в день, поступово збільшуючи час. Крім того, ви можете виконувати деякі з них в процесі прогулянки, або сидіння на стільці, наприклад в офісі, виконуючи свою роботу. Це просте стискання і разжимание сідничних м'язів, напруга стегон при ходьбі в гору. Працюйте над своїми стегнами постійно. Щоб вправи не набридали, а м'язи до них не звикали, чергуйте їх.
3
І в ув'язненні не можна не згадати про масаж. Регулярне розтирання проблемної зони з ефірними маслами грейпфрута, апельсина або іншими антицеллюлитними засобами дозволить прискорити відомості цих некрасивих «вушок» з стегон.