Як захистити бездротове з'єднання.

При всій своїй зручності, бездротове з'єднання є найбільш уразливим для несанкціонованого підключення. Проте його можна надійно захистити стандартними засобами роутера при певних налаштуваннях.
Інструкція
1
Підключіть Wi-Fi роутер до комп'ютера за допомогою кабелю Ethernet. При цьому на роутере повинен загорітися індикатор, що сигналізує про підключення по локальній мережі. Після цього запустіть будь-який браузер для того, щоб зайти в налаштування роутера. Для цього введіть в адресний рядок браузера адресу 192.168.1.1. У разі успішного з'єднання в браузері має з'явитися діалогове вікно, в яке необхідно ввести логін та пароль для входу. За замовчуванням, логін і пароль - "admin" "admin". У вікні налаштувань роутера зайдіть у вкладку Security.
2
Надійніше всього бездротове з'єднання захищається паролем. Для установки пароля спочатку виберіть тип шифрування, який буде застосовуватися роутером. Для побутових цілей рекомендується використовувати WPA-шифрування. В якості пароля краще використовувати випадковий набір букв, цифр і символів, який складно буде зламати. Не використовуйте в якості пароля номер телефону, прізвище і дату народження, такого роду дані досить легко піддаються злому або подбору.Введіте пароль на всі пристрої, які планується підключати до домашнього Wi-Fi, і щоб уникнути незручностей, зробіть так, щоб вони підключалися автоматично .
3
Крім пароля бездротову мережу можна захистити обмеженням на кількість клієнтів мережі, тобто якщо у вашому будинку wi-fi безперервно використовують тільки два комп'ютера, ви можете виставити обмеження на два клієнта, і більше до даної мережі ніхто підключитися не зможе. Робиться це також в настройках роутера. Однак, якщо один з пристроїв з якихось причин відключиться від мережі, то підключитися до "вільного слоту" зможе хто завгодно. Тому даний спосіб не зрівняється по своїй ефективності з паролем.
Корисна порада
Використовуйте обидва способи захисту бездротової мережі для найкращої безпеки. Поставте пароль і обмежте кількість клієнтів по числу використовують Wi-Fi пристроїв у вашому домі.