Як оптимізувати інтернет.

Далеко не у кожного користувача є можливість мати інтернет-з'єднання швидкістю в кілька мегабіт. Деякі задовольняються вельми низькими швидкостями. Однак навіть у цьому випадку інтернет можна оптимізувати так, що при низькій швидкості з'єднання відкривати сторінки і спілкуватися в мережі буде цілком комфортно.
Інструкція
1
З'ясуйте, які програми використовують інтернет-з'єднання у фоновому режимі. Це можуть бути торрент-клієнти, менеджери закачувань, онлайн-радіоприймачі і багато іншого. Закрийте програми, в роботі яких відсутня необхідність. Якщо вам все ж потрібно скачувати торренти або файли з мережі, встановіть в налаштуваннях програм обмеження на швидкість закачки. Виділіть для них певний канал, рівний 20 відсоткам швидкості вашого з'єднання. Це допоможе значно підвищити комфорт при веб-серфінгу.
2
Попрацюйте з настройками вашого браузера. Це також допоможе значно підвищити пропускну здатність інтернет-каналу. Наприклад, якщо в інтернеті ви читаєте тільки текст і не дивіться зображення, то найбільш доцільним рішенням буде відключити їх завантаження. Таким же чином можна відключити звук, відео та інше мультимедіа на інтернет-сторінках. Природно, що вікно браузера від цього значно втратить в "красі", але комфортність використання інтернету при цьому значно підвищиться. Також, можна використовувати сучасні засоби стиснення контенту, наприклад функцію Turbo в браузері Opera. Однак, коли активна Turbo деякі елементи веб-сторінок не будуть коректно працювати.
3
Для оптимізації інтернету також можна застосовувати різноманітні програми, що оптимізують операційну систему в цілому. Крім різних функції вони також можуть відключати непотрібні служби і видаляти з автозавантаження програми, які використовую якусь частину вхідного трафіку. Даний спосіб також може надати позитивний вплив на швидкість інтернет-з'єднання.
Зверніть увагу
Деякі програми, які відключаться під час оптимізації, можуть бути корисними. Наприклад, програми по автоматичному оновленню операційної системи і деякого софту. Тому, при самостійній оптимізації сполуки будьте уважні.