Як позбутися від проблем.

Усвідомлення того, що у вас проблема і її потрібно терміново вирішити - це вже і є перший крок до її позбавленню. Способів позбавлення від проблем існує безліч і пам'ятайте, що з кожної проблеми є мінімум два виходи - перший там, де вхід, а другий - треба пошукати.
Інструкція
1
Один філософ одного разу сказав: «Великі проблеми не бувають тривалими, а маленькі - не варті того, щоб на них звертали увагу». Не зациклюйтеся на свою проблему, як би гостро вона не стояла. Постійно думаючи над життєвим завданням, представляючи її перед очима, прославляючи її значимість, ви свідомо програмуйте себе на скрутне її рішення. Відпустіть від себе проблему, представляючи подумки, як від вас відокремився маленький клубочок, під назвою « проблема », і як ви його легко ногою підкинули вгору і відкинули від себе на далеку відстань. Коли ви придумаєте вихід із ситуації, то поверніться також подумки до цього грудочки і розтопчіть його ногами. Тим самим ваша свідомість запам'ятає, що проблеми більше немає, і в реальному житті вона також непомітно вирішиться найближчим часом, треба бути тільки в цьому впевненим.
2
Порадьтеся з професіоналом за рішенням проблем - психологом або психотерапевтом. На заході прийнято вирішувати будь-які проблеми з особистим психологом - це не тільки данина моді в сучасному житті, а й цілком буденна процедура - як здати кров на аналіз або сходити в перукарню. У Росії роль особистого психолога часто грають подруги, косметологи, перукарі і т.п. Але не завжди можна розповісти знайомій людині про проблему, яка заважає жити. Для цього зверніться у психологічний центр, де вам підберуть фахівця, і ви зможете не тільки поговорити з ним, але і в ході розмови знайти вихід із для вас важкій ситуації.
3
Вирішуйте проблеми на свіжу голову. Якщо ви засинаєте, думаючи про проблему і прокидаєтеся з цією ж думкою, то вам терміново потрібно відпочити. Поїдьте в гості до далеких родичів, або в нетривалий подорож до моря. Зміна обстановки зіграє позитивну роль у вирішенні будь-яких проблем.
Проблемна шкіра - це наявність на ній вугрів, прищів та інших поширених плям, які дуже часто стають джерелами комплексів. Також проблемна шкіра може мати лущення і нездоровий колір. Для лікування проблемної шкіри людині необхідно не тільки час, але й терпіння.
Вам знадобиться
  • - теплий компрес;
  • - здорова їжа;
  • - доглядають і очищаючі засоби;
  • - регулярне умивання;
  • - регулярна зміна предметів особистої гігієни;
  • - зубна паста.
Інструкція
1
При проблемній шкірі необхідно підтримувати своє обличчя і тіло в чистоті, але не варто перестаратися при використанні скрабів. Часте застосування косметичних засобів може викликати подразнення шкіри і появу безлічі прищів. Важливо регулярно проводити чистку обличчя, але бажано за допомогою натуральних або рослинних препаратів. Особа рекомендується вмивати два рази на день, використовуючи антибактеріальне мило. Ні в якому разі не використовуйте мило з сильним запахом, воно може викликати погіршення стану шкіри.
2
Як можна частіше мийте руки і намагайтеся якомога рідше торкатися до проблемних ділянок шкіри.
3
Не можна використовувати дуже багато косметики і перед сном обов'язково потрібно ретельно її змивати. Косметика повинна підходити під тип шкіри, при не правильному її використанні стан шкіри може погіршитися.
4
Щоб уникнути розповсюдження мікробів і бактерій, варто частіше проводити зміну постільної білизни, рушників, аплікаторів для нанесення косметики.
5
Дуже важливим моментом при лікуванні проблемної шкіри є дотримання дієти. Намагайтеся харчуватися натуральними продуктами, побільше вживайте вітамінів, овочів і фруктів.
6
Стрес є основним джерелом появи на шкірі вугрів. Дивіться на життя позитивніше, адже від настрою залежить стан шкіри і зовнішності в цілому.
7
Якщо ви володієте жирним типом шкіри, для чищення можна використовувати засіб на основі саліцилової кислоти або пероксиду бензолу. Якщо висипання на шкірі супроводжуються больовими відчуттями, то варто спочатку зробити теплий компрес. Досить часто такий компрес, накладений на проблемну шкіру на всю ніч, допомагає позбутися від запалення.
8
Ще одним хорошим рецептом, що допомагає позбутися проблемної шкіри, є нанесення зубної пасти. Паста має підсушує ефект, який дозволяє позбавитися від прищів. Попередньо пасту варто нанести на шкіру в невеликій кількості, щоб перевірити, чи не виникає роздратування.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна видавлювати прищі, це може тільки погіршити стан шкіри.