Як вибрати циркулярну пилку.

Циркулярна пила - потрібна річ в будь-яких ремонтних і будівельних роботах, при яких необхідна висока продуктивність при малих витратах часу та енергії, чого можуть забезпечити інші інструменти, такі як електролобзик або звичайна пила. Простота в роботі забезпечується легкої керованістю і невеликою вагою. Таку пилку застосовують у тих випадках, коли необхідно зробити точний пропив.
Інструкція
1
Вибирайте пилку відповідно до необхідності. Якщо роботи належить багато, наприклад, при будівництві будинку, зверніть увагу на побутову дискову пилку з глибиною розпилу 65-70 мм. Вона найбільш близька за своїми параметрами до професійного інструменту, але вигідно відрізняється від нього за ціною. Для невеликих робіт підійде інструмент з глибиною розпилу 40-45 мм. і 50-55 мм.
2
Зверніть увагу на основні технічні характеристики, головна з яких частота обертання диска. Чим швидше він крутиться, тим більше твердий матеріал здатна розпиляти пила. При цьому збільшується швидкість роботи, а значить і продуктивність. З цією характеристикою безпосередньо пов'язана і потужність пилки. Чим вона потужніша, тим більше швидкість обертання.
3
Виберете необхідні диски. Вони випускаються в трьох основних типах: 1. для дерева та пластику, 2. для грубого зрізу дерева3. тонкого (чистого) зрізу дерева.Первий тип так само підходить для ламінату. Другий тип в основному призначений для поздовжнього розпилу деревини. Третій дає акуратний зріз, що вимагає мінімальної доопрацювання.
4
Потримайте циркулярну пилку в руках і включіть її. Якщо є можливість, зробіть пробний розріз. Ручка повинна бути зручною і не ковзати в руках. Врахуйте, що працювати з пилою можна тільки в рукавичках, тримаючи її обома руками, при цьому заготовка повинна бути надійно закріплена. Захистіть очі спеціальними окулярами. Спробуйте таким чином кілька пив і виберете ту, яка буде найбільш зручна в роботі.
Зверніть увагу
1. Завжди дотримуйтесь правил безпеки при роботі з циркулярною пилкою. 2. Для отримання рівного розпилу використовуйте спеціальні направляющіе.3. Надійно закріплюйте заготовку при работе.4. Якщо пилку заклинило, то першим ділом обесточьте її і тільки потім звільняйте заклинив диск.
Корисна порада
Вибирайте циркулярну пилку тільки перевірених виробників. Пам'ятайте, що надійність і безпеку дорожче грошей.