Як дізнатися, скільки ядер в процесорі комп'ютера. Як визначити скільки ядер в процесорі.

Многопроцессорность в комп'ютерному світі з'явилася відносно недавно. Перші двоядерні процесори коштували чималу суму. Але з часом ціни на них впали, і комп'ютери з двоядерними процесорами були вже доступні більшості користувачів. Але зростання технологій на цьому не зупинився. В даний час трьох або чотирьохядерними процесорами нікого не здивуєш. Часом, купивши комп'ютер, користувач навіть не здогадується, на скільки ядер там процесор. А дізнатися це досить легко.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма TuneUp Utilities
Інструкція
1
Кількість ядер процесора можна дізнатися як системним способом, так і за допомогою додаткових програм. Якщо вам просто необхідно дізнатися інформацію про кількість ядер в процесорі і без додаткових подробиць, скористайтеся системним способом. Для цього в контекстному меню «Мій комп'ютер виберіть команду« Властивості ». У вікні виберіть компонент «Диспетчер пристроїв». Відкриється меню з інформацією про обладнання, яке встановлено на комп'ютері. Знайдіть рядок «Процесори». Навпаки цього рядка є стрілочка, натисніть по ній. Після цього ви побачите, скільки ядер у процесора на вашому комп'ютері.
2
Якщо потрібна більш докладна інформація про процесор і про кожного його ядрі, буде потрібно установка додаткових програм. Скачайте і встановіть TuneUp Utilities. Запустіть програму. Дочекайтеся, поки програма просканує ваш комп'ютер. У верхньому меню програми виберіть вкладку «Виправлення проблем». Потім пройдіть на вкладку «Показати системну інформацію». З'явиться вікно з назвою «Загальний огляд». Тут також є інформація про кількість ядер вашого процесора, але вона лише поверхнева.
3
Для того, щоб дізнатися детальнішу інформацію, натисніть на вкладку «Системні пристрої». У вікні з'явиться інформація про тип процесора, кількості кеш пам'яті, версії БІОС. Зверніть увагу на вікно «Процесор». Крім його характеристик тут є вкладка «Подробности процесора». Натисніть по цій вкладці, після чого відкриється вікно з максимально детальною інформацією по кожному ядру процесора. У виниклому вікні також є вкладка «Особливості». Натиснувши по цій вкладці, ви побачите, які технології підтримуються процесором, а які недоступні. Якщо процесор підтримує певну технологію, навпроти її назви буде галочка зеленого кольору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ANCD1_DHfzw