Як грати в настільний теніс. дивитися Як грають в теніс настільний.

Настільний теніс, або як його ще називають пінг-понг, одна з популярних і досить нескладних ігор в усьому світі. Країною прародичкою настільного тенісу є Англія (настільний теніс з'явився там в 19 столітті), але найбільшу популярність і численних шанувальників цей вид спорту отримав в Китаї. А свою другу назву «пінг-понг» придбав завдяки Джону Джаквеса, який в 1901 р зареєстрував цю назву. Пінг - це звук видаваний кулькою від удару об ракетку, понг - звук видаваний кулькою від удару об стіл.
Вам знадобиться
  • - Стіл для настільного тенісу
  • - Ракетка для пінг-понгу
  • - Порожній кульку для настільного тенісу
Інструкція
1
Проведіть жеребкування з суперником, хто перший буде здійснювати подачу. Потім гравець, який виграв за жеребкуванням, подає. При подачі м'яч повинен торкнутися спочатку вашого боку столу, перелетіти через сітку і торкнутися боку стола суперника. Якщо м'яч торкнувся вашого боку, але не торкнувся боку суперника, зараховується очко супернику. Після подачі і йде власне гра. Ваше завдання відбити м'яч, посланий вашим суперником на вашу сторону столу, відбити його так щоб м'яч торкнувся боку суперника. Гра продовжується до тих пір, поки один з гравців не помилиться. У кожного гравця по дві подачі, потім подача переходить до суперника, суперники постійно змінюються подачами.
2
Кожна помилка суперника дає одне очко гравцеві. Ви отримуєте одне очко, якщо ваш суперник відбив м'яч, який не торкнулася його боку стола. Так само ви отримуєте по одному очку, якщо ваш суперник неправильно подасть м'яч, торкнеться м'яча будь-якою частиною тіла, відіб'є м'яч за межі столу, не зможе правильно прийняти м'яч посланий на його сторону, два рази торкнеться ракеткою при одному відображенні або піймає м'яч рукою, при відображенні або подачі зачепить м'ячем сітку або стійку.
3
Гра продовжується до 11 очок, але при різниці в рахунку більше двох очок. Наприклад, за рахунку 11:10 гра триває до різниці в два очка. На цьому партія в настільний теніс закінчена. І суперники міняються сторонами. Гра складається з 5 - 7 партій.