Як підібрати до обличчя головний убір. Які шкарпетки підходять трикутникове особі.

Головний убір є завершальним штрихом образу, який або зробить його незабутнім і неповторним, або нудним або взагалі смішним і безглуздим. Тому підбір головного убір а непроста справа, тому що він повинен відповідати ряду вимог. Він повинен бути функціональним, ефектно доповнювати образ, а також бути доречним. Головним порадником при виборі головного убір а є дзеркало, адже тільки воно ніколи не бреше і не лукавить. Уважно подивіться на своє відображення і вирішите, прикрашає чи вас цей головний убір. А для того, щоб вам було легше вибрати, що приміряти, існують нескладні правила.
Інструкція
1
Підбирайте головний убір під фігуру.Ето правило дуже просте: чим більше зростання, тим більше шапка.Нізкім дівчатам підходять маленькі головні убір и. Високим же слід вибирати широкі або плоскі, але ні в якому разі не зупиняти свій вибір на облягаючих ил маленьких шапках. Високим і струнким підійдуть величезні капелюхи. Широкоплечим підуть об'ємні головні убір и світлого відтінку, а повним - широкополі головні убір и.
2
Підбирайте головний убір до форми ліца.Есть чотири основних форми обличчя: овальне, кругле, квадратне і треугольное.Обладателям овального типу пощастило, їм йде майже все. Особливо добре виглядатимуть берети, кепки з плоским верхом, класичні капелюхи або асиметричні шапки. Але таким людям не радиться одягати обтягуючі шапки і витягнуті вгору головні убір и. Людям з круглим обличчям йдуть панами, об'ємні берети, асиметричні головні убір и. Їм слід уникати капелюшків-таблеток і, навпаки, занадто громіздких капелюхів. Квадратному особі підходять шапки-вушанки, спортивні моделі головних убір ів і асиметричні шапки з непомітним декором. Краще не надягати хустки і капелюхи з полями. Володарям трикутного особи йдуть невеликі, але не облягаючі головні убір и - капелюхи з невеликими полями, косинки, хустки.
3
Підбирайте головний убір до пріческе.К прямим і коротким волоссю підійде головний убір спортивного типу, вушанка або казанок. Жінкам з короткими і кучерявими волоссям слід вибирати панами або кепки. Дівчатам з прямими довгими волоссям йдуть капелюхи з широкими полями і в'язані берети. А власницям кучерявих і довгого волосся краще вибирати берети, капелюхи з опущеними полями та облягаючі в'язані шапки.
4
Підбирайте головний убір до одягу. Головний убір повинен поєднуватися з одягом і аксесуарами за колірною гамою і стилю. До пальто і плащу підійде капелюх, а короткій куртці - в'язана шапка. З шубою носять в'язані або хутряні шапки в тон, а з дублянкою - шапки із застосуванням змішаних фактур.
Корисна порада
Пам'ятайте, що чим простіше крій одягу, тим складніше головний убір, і навпаки.