Як послати лист по електронній пошті. Як відправити електронний лист.

Електронна пошта давно прийшла на місце паперових листів: повідомлення по ній доставляються майже миттєво, а зручним додатковим сервісом стала відправка прикріплених матеріалів: текстових документів і мультимедіа файлів.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб відправити лист електронною поштою, у вас повинен бути електронний поштовий ящик; ви повинні знати логін і пароль до нього.
Інструкція
1
Авторизируйтесь на своїй поштовій скриньці.
2
Знайдіть кнопку з функцією «Написати лист " і клацніть по ній. Перед вами відкриється форма письма.
3
Ви бачите адресанта: інформація про вас, яку прочитає одержувач: ваше ім'я та поштову адресу для зворотного зв'язку.
4
В поле «Кому» введіть електронну адресу, на який хочете відправити лист . Через кому ви можете вводити е-мейли тридцяти адрес, якщо хочете зробити масову розсилку і продублювати дане сообщеніе.Нажміте на посилання «Кому» і перед вами відкриється список ваших минулих співрозмовників: їх Ніки, імена та адреси електронної пошти. Звичайно, якщо ви зберігали цих адресатів в записнику вашої поштової скриньки. Поставте галочку поруч з потрібним ім'ям, і адресу цієї людини моментально з'явиться в списку тих, кому ви хочете відправити електронний лист .Зверніть увагу, що ви можете групувати списки співрозмовників, створюючи класифікацію за власним розсудом.
5
Поле «Копія» так само дозволяє розсилати копії вихідних листів по безлічі необхідних адрес. Вибирайте потрібні контакти так само, як і в поле «Кому».
6
В поле «Прихована копія» вкажіть тих адресатів, кому ви хочете відправити лист з масової розсилці, але бажаєте зберегти це в таємниці. У такому випадку інші одержувачі не побачать поштової адреси та імені тієї людини, яку ви приховали. Для решти адресатів інформація про те, кому ви відправили копію листа, буде відкрита.
7
В поле «Тема» ви можете коротко розповісти про призначення свого повідомлення. Наприклад, якщо ви відправляєте електронне лист майбутньому роботодавцю, введіть у віконці тему «Резюме».
8
Напишіть текст листа в спеціальному полі. Ви можете змінювати колір і розмір шрифту, вставляти смайлики і посилання. Кнопки з даними функціями розташовані над віконцем введення повідомлення.
9
Ви можете прикріпити до листа до 50 файлів розміром не більше 1 Гб. Це можуть бути текстові документи, картинки, звукові та відео файли, веб-сторінки, збережені у вигляді HTML-файлів. Для цього натисніть поле «Прикріпити файл», виберіть необхідний документ зі свого комп'ютера, клікніть на нього мишкою і натисніть «Відкрити». Система автоматично почне завантаження файлу, час якої залежить від розміру присоединяемого об'єкта.
10
Якщо ви впевнені в правильному заповненні всіх полів, натисніть кнопку «Відправити».
Корисна порада
Натиснувши на спеціальну галочку «С повідомленням» ви гарантуєте для себе отримання повідомлення про прочитання листа вашим адресатом. Якщо необхідно, надайте вашого листа статус «Важливе», натиснувши відповідну кнопку. В такому випадку ваш лист буде виділено в поштовій скриньці одержувача.