Як визначити овал обличчя.

Існує сім основних видів овалів особи: правильний, довгастий, трикутний, квадратний, круглий, овал «сердечком», овал «алмаз». Кожен овал особи визначається зі співвідношення ширини чола до ширини підборіддя і пропорцією ширини і довжини самого особи. Іноді овал особи відразу можна умовно віднести до двох з усіх категорій - це «комбінований» овал.
Інструкція
1
Визначити форму овалу особи досить просто: для цього приберіть волосся зі свого особи (наприклад, зберіть їх на потилиці в хвіст), щоб його контури чітко були видні. Потім обличчя умовно розділіть на пропорційні частини. У вертикальному напрямку поділіть на 3 однакові частини: до перенісся від лінії росту волосся, потім до кінчика носа від перенісся і до підборіддя від кінчика носа.В горизонтальному напрямку також умовно поділіть особа на 3 рівні частини, також, починаючи від початку зростання волосся до уявної лінії, яка проходить через зіницю: від початку росту волосся до зіниці правого ока, потім від правого зіниці ока до лівого зіниці ока і від лівого зіниці ока до початку росту волос.Данная завдання стане ще простіше, якщо в дзеркалі ви поділіть своє відображення особи на частини губною помадою або косметичним олівцем, результат тоді буде найбільш очевидним.
2
Після цього можете визначити тип овалу особи: - Правильний овал особи, коли довжина особи більше його ширини практично в півтора рази, це ідеально симетричне особа, жіночно округлое.- Квадратний овал особи, коли ширина вилиць, а також чола приблизно відповідає ширині підборіддя, а риси особи найбільш різкі та прямие.- Довгастий або прямокутний овал особи, коли довжина особи більше ширини, підборіддя і віскі розташовані в єдиній вертикальної плоскості.- Круглий овал особи має широкий лоб і круглий щоки , а ширина особи при цьому практично відповідає дліне.- Овал особи «сердечком» - особа поступово розширено до скронь і має вузький подбородок.- Овал особи «алмаз» володіє широкими вилицями, вузьким чолом і подбородком.- Трикутний овал особи має широкий підборіддя і щелепу, а також вузький лоб.
3
Визначивши свій тип овалу особи, ви можете правильно підібрати макіяж, зачіску і навіть, колір волосся.