Як змінити вид курсора. скачати різні види миш для комп'ютера.

Стандартний курсор в операційній системі Windows має вид маленької білої стрілочки. При наведенні на область виклику допомоги в будь-якому вікні, до стрілки додається маленький знак питання, а при завантаженні програми стрілка перетворюється на гурток. В операційній системі передбачені різні варіанти вид а покажчика миші, але їх також можна задати самостійно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - інші види курсорів.
Інструкція
1
Щоб зробити дану операцію, натисніть кнопку «Пуск» і в меню виберіть пункт «Панель управління». Усі службові утиліти по налаштуванню Windows знаходяться в цьому пункті меню, і настройка параметрів миші - не виняток. Також варто відзначити, що в операційній системі Windows Seven настройка даного параметра проводиться аналогічним чином.
2
В панелі управління знайдіть розділ «Обладнання та звук», а потім - пункт «Миша». Тут ви знайдете всі необхідні параметри, пов'язані з роботою покажчика миші. В старіших версіях Windows - наприклад, Windows XP, розділ «Миша» можна знайти відразу в панелі управління, якщо включений режим «Перемикання до класичного вид у». Якщо даний режим не включений, то в лівому верхньому кутку увімкніть його, натисканням правої кнопки миші по вкладці «Переключитися до класичного вид у».
3
Перейдіть у вкладку «Покажчики». Тут можна вибрати системні схеми, згідно з якими буде змінюватися зовнішній вид покажчика миші. Можна виконати настройку елементів покажчика для кожного режиму відображення, а також завантажити будь-яку вподобану картинку з відповідним розширенням ani або cur. В інтернеті представлена безліч різних варіантів зміни курсору миші. Наприклад, можете спробувати завантажити різні вид и курсорів на сайті oformi.net.
4
Збережіть зміни, натиснувши кнопку «Застосувати». Можливо, для відображення всіх варіантів вашого курсору потрібно буде відразу ж перевантажити комп'ютер. Зробіть це для оновлення всіх параметрів. Операційна система Windows пропонує широкі можливості для настройки, що дозволяє зробити із стандартної оболонки зручне середовище для роботи та розваг. Такий простий і звичний покажчик миші можна перетворити на динозаврика або тенісний м'яч - на ваш смак. Дану операцію на комп'ютері можна проводити безліч разів. Якщо вам не сподобався один вид курсору, спробуйте змінити на інший.
Покажчики ( курсори ) на даний момент використовуються практично скрізь, де є комп'ютер. Без них важко уявити швидку і зручну навігацію по структурованим розділах сайта або програмного комплексу. Веб- курсори відрізняються від курсорів інших типів можливістю редагування більшості налаштувань відображення.
Вам знадобиться
  • Веб-сайт, основи верстки сторінок сайтів (CSS).
Інструкція
1
Будь курсор на веб-сайті визначається властивістю cursor. Для редагування налаштувань відображення курсора на вашому сайті достатньо непогано знати англійську мову або володіти англо-російським словником. Більшість команд і операторів в верстці сторінок сайта створюються на основі простих слів. Приміром, cursor (курсор), auto (автоматичне розташування), move (переміщення) і т.д. Для будь-якої платформи існує стандартний набір курсорів, який, звичайно, можна змінювати. Для додавання альтернативних курсорів на ваш сайт можна скористатися файлами покажчиків з інтернету. Такі файли мають розширення cur або svg.
2
Для стандартних курсорів використовуються наступні команди: - default - використовуваний за замовчуванням курсор, як правило, має вигляд простий білої стрілки; - auto - курсор, який автоматично виставляється за замовчуванням; - pointer - курсор, який видозмінюється при наведенні на посилання; - move - курсор, який дозволяє перемістити який-небудь об'єкт, що знаходиться під пахвою; - категорія resize (s-resize, n-resize, w-resize, e-resize і т.д.) - курсори , які дозволяють розширити або звузити межі вікна, значення букв перед resize позначає сторону світла (south, north, west і east); - text - курсор, який позначає можливість виділення тексту.
3
Для платформи Ucoz код установки курсору буде виглядати наступним чином: CodeSPAN.auto {cursor: auto; } Якщо ви хочете вказати свій файл курсора, не обов'язково його закачувати на свій сайт, можна вказати тільки посилання до зображення покажчика. Приміром, файл курсора розташовується за адресою mysite.ru/cursors/mycur.cur або mysite.ru/cursors/mycur.svg. Тоді вираз, який виводить альтернативний курсор, буде виглядати наступним чином: CodeP {cursor: url ("mysite.ru/cursors/mycur.cur"), auto; } P {cursor: url ("mysite.ru/cursors/mycur.cur"), url ("my.cur"), move; }
4
Таким чином, ви можете встановити на свій сайт будь-який файл курсора, підтримка альтернативних курсорів була включена ще 2002 року практично у всіх браузерах.