Як написати гарного листа.

Листи - річ дуже інтимна. Читати чужі листи в пристойному суспільстві вважається поганим тоном, тому що саме в листі людина розкриває свою душу і говорить про те, що не може вимовити вголос. Якщо ви хочете порадувати кохану людину і зайвий раз сказати йому про свої почуття, то кращого способу, ніж написати йому ніжне і гарне письмо, немає.
Вам знадобиться
  • папір, олівці, духи, конверт, марка
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу. По можливості без клітин та іншої лініюванням. Бажано не білого кольору, а якогось світло-блакитного, зеленого або червоного. Якщо ж кольоровий папір відсутній, то підійде і біла.
2
Всприсніте на папір невелика кількість ваших улюблених парфумів. Для адресата стане приємним доповненням до листа той запах, який він відчує при прочитанні, що додасть посланню якесь зачарування.
3
Приступайте безпосередньо до написання самого тексту. Лист повинен відображати ваш емоційний стан. Нехай воно буде злегка приправлено солодким романтичним настроєм. Розкажіть вашій половинці про свої почуття і мріях.
4
Місце, що залишилося на папері заповніть яким-небудь нехитрим малюнком. Якщо у вас існують якісь особливі позначення, які зрозумілі тільки вам, то сміливо їх використовуйте!
5
Покладіть ваш лист в конверт. На конверті також можна поставити відмітні знаки, які відомі тільки вам і одержувачу листи. Приклейте на конверт особливу марку і сміливо відправляйте лист за адресою!
Корисна порада
Бризкати духи на папір найкраще на відстані 20 сантиметрів, і робити це до написання тексту листа.