Як розібрати корпус телефону.

При необхідності зміни панельки для мобільного телефону , ви завжди можете виконати потрібні дії своїми руками. Це дозволить вам заощадити зайву копієчку на зверненні в спеціалізований сервіс.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон.
Інструкція
1
Першим кроком до розбирання корпуса мобільного телефону , стане витяг акумуляторної батареї з нього. Зазвичай, батарейка знаходиться під задньою кришкою пристрою. Щоб витягти акумулятор, достатньо зняти кришку і вийняти батарею з корпуса. Також сьогодні досить часто задня кришка грає роль батареї - акумулятор оформлений у вигляді частини корпуса телефону . Якщо у вас саме такий мобільник, вам достатньо тільки зняти кришку. Незалежно від типу батареї, її витяг дасть вам доступ до фіксуючим корпус телефону гвинтикам.
2
Щоб продовжити розбірку корпуса, для початку ви повинні звільнити його від усіх гвинтиків, які утримують панельку на пристрої. Щоб надалі ви не заплуталися в призначенні винятково при складанні, рекомендується зробити наступне. На аркуші паперу позначте схематично розташування всіх фіксуючих гвинтиків на корпусі. Далі, відкручуючи кожен гвинт, укладайте його на відповідну позначку на схемі. Таким чином, вам вдасться уникнути плутанини при подальшій збірці корпуса. Як тільки ви відкрутіть всі гвинтики, можна приступити до подальших дій. Слід зауважити, що, враховуючи маленький розмір кожного гвинта, оптимальним інструментом для його відкручування стане вістрі кухонного ножа.
3
Після того, як корпус буде звільнений від фіксуючих гвинтів, розберіть панель телефону . Для цього вам необхідно потягнути в різні боки передню і задню частину корпуса пристрою. На даний момент обидві частини будуть зафіксовані пластиковими зчепами, які легко піддаються роз'єднанню.
4
Щоб зібрати панель, вам буде досить з'єднати дві її частини і щільно притиснути їх один до одного. Під час складання корпуса телефону зверніть увагу на той момент, щоб раніше відкручені гвинтики зайняли своє початкове положення.