Як закріплювати фенечки. Як робити застёшку у фенічек.

Всілякі фенечки , модні сьогодні серед підлітків та молоді, з'явилися ще в 60-х роках вульгарного століття. Їх носили хіппі, надаючи нехитрим браслетів статус не тільки прикраси, але і амулета, талісмана, а іноді й обручки. Фенечки дарували один одному в знак любові і дружби і, надівши на руку, не знімали до тих пір, поки прикраса не рвалося. Сьогодні фенечки і раніше плетуть з ниток, бісеру, вощених шнурків, намистин та інших матеріалів, але, на відміну від хіпі, сучасним молодим людям іноді доводиться браслети знімати. Як же закріпити НЕ Фенечке застібку?
Інструкція
1
Варто відразу обмовитися, що фенечку із застібкою деякі можуть обізвати вже не фенечки, а просто браслетом. Тим не менш, застібка все-таки потрібна, якщо прикраси не дозволяють носити в школі або на роботі або якщо вам просто подобається розмаїтість саме по собі. Так що, якщо ви не принципове хіпі - сміливо робіть фенечки на застібках.
2
Наприклад, для текстильної, пов'язаної з ірису або інших ниток фенечки цілком підійде застібка-ремінець. Металеву пряжку можна купити в будь-якому магазині для рукоділля. Плести фенечки необхідно тієї ж ширини, яка буде у пряжки. Перед початком плетіння нитки окремо закріпіть петлями на середній перегородці пряжки, після чого плетіть фенечку обраним візерунком. Довжина прикраси повинна вийти на 2-3см коротше, ніж обхват зап'ястя. Коли фенечка готова, залишки ниток потрібно зав'язати попарно вузлами, щоб прикраса не розпустилося, кінці ниток відігнути і пришити дрібними стібками до вивороту. Після того, як ви прошиє приблизно півсантиметра, зайві нитки можна відрізати. Потім з м'якої тонкої шкіри або шкірозамінника виріжте два однакових ремінця підходящої ширини, довжиною приблизно по 4-5см. Вручну або на швейній машинці пришийте ремінці з двох сторін до кінця фенечки так, щоб вони повністю закривали підшиті кінці ниток. Зшийте ремінці між собою. Вам залишилося тільки проколоти товстою голкою кілька отворів в ремінці, і феньку сміливо можна вдягати.
3
Для прикраси з бісеру більше підійдуть застібки з намистин. Металеві карабіни або магнітні замки теж можливі, але з ідеологією хіпі метал не поєднується зовсім. Щоб зробити застібку з намистини, кінці фенечки вам доведеться зробити не прямими, а трикутними. Починайте плести фенечки з великої намистини, через яку пропустіть всі основні нитки. Трохи продовжите застібку, нанизавши слідом за бусиною 3-4 бісеріни. Потім плетіть фенечку як планували. Коли ви закінчите роботу, також зберіть всі нитки і пропустіть їх через кілька бісерин. З отримав «хвостика» зробіть петлю, достатнього діаметру для проходження намистини.
4
Ще один спосіб закріпити фенечку на руці - зробити звичайні зав'язки. Для цього просто залиште довгі кінці ниток при плетінні з двох сторін, а коли браслет буде готовий - сплетіть їх в косички. Щоб навчиться самостійно одягати і зав'язувати на руці це прикраса, вам знадобиться деяка вправність, але, після невеликого тренування ви легко зможете це робити.
Зверніть увагу
Як закінчувати фенечку? Перерахуємо кілька способів, як можна закінчити фенечку. Спосіб 1. 1. Заплетіть косички з обох сторін фенечки. (Тут можна подивитися, як плести косички.) Вам також потрібно нитка, бажано, такого ж кольору, як і фенечка, щоб її не було видно.
Корисна порада
Коли закінчите фенечку (це можна дізнатися просто примірявши по руці, враховуйте тільки трохи вільного простору, для того щоб зав'язати фенечку), зав'яжіть звичайний вузол за допомогою всіх ниток, а потім заплетене косичку. Цю фенечку можна зробити і несиметричною, для цього спочатку розкладайте нитки без симетрії.