Як зберегти врожай.

Восени всі люди готують свої житла до приходу холодів, а дачники ще й спантеличені тим, як взимку зберегти зібраний урожай . Льох для зберігання врожаю повинен добре провітрюватися, на стінах, стелі та підлозі не повинно бути цвілі. Зберегти урожай досить просто, потрібно тільки знати, як правильно зберігати той чи інший вид овочів.
Інструкція
1
Ідеальним часом для заготівлі яблук вважається той момент, коли шкірочка плоду починає світлішати, а сторона, яка знаходиться на світлі, набуває необхідної забарвлення. Знімайте яблуко акуратно, намагайтеся не відламати плодоніжки. Не періть з плодів природний восковий наліт. Яблука для збереження загорніть у фруктову промаслений папір або пересипте дрібної деревної стружкою або складіть 3 кг яблук в поліетиленовий пакет і підвісьте їх.
2
Пізні груші зберігайте в поліетиленових пакетах або в ящиках, тільки попередньо пересипте їх деревною стружкою.
3
Кавуни покладіть в льох таким чином, щоб вони не стикалися один з одним. Розкладіть їх на гратчастої полиці, повернувши хвостиками вгору.
4
Якщо ви хочете зберегти дині до зими, тоді зберіть недостиглі плоди, розкладіть їх у погребі на гратчасту полицю або просто підвісьте.
5
Гарбуз зберігайте як кавуни. Пошкоджену шкірку плоду замажте зеленкою, зріжте живці, а місця зрізів присипте негашеним вапном. Якщо мокне хвостик гарбуза, зріжте його і місце зрізу підсушіть полум'ям свічки.
6
Щоб зберегти урожай винограду вибирайте той сорт, який має товсту шкірку, природний восковий наліт і тверду м'якоть. Для тривалого зберігання заготовлюйте виноград восени в сухий і сонячний день. Відберіть розріджені грона і акуратно зріжте їх ножицями. Відберіть грона, де немає пошкоджених ягід і складіть в ящик в один ряд. Ящики штабелюються до двометрової висоти. Для більш тривалого зберігання пересипте грона винограду тирсою порошку сірки і деревного вугілля. Якщо ви зрізали кисті з частиною втечі, тоді занурте верхній зріз втечі в рідкий парафін, а нижній занурте у воду на глибину п'ятнадцяти сантиметрів.
7
Все інші овочі покладіть в льох: картопля, морква, буряк, кабачки і т.д. Більшу частину плодів можна зберігати просто в скринях, але от моркву і буряк бажано пересипати піском. Якщо ви заздалегідь подбаєте про збереження овочів, то всю зиму вам буде, чим поласувати.