Як дізнатися країну-виробника. дізнатися по штрих коду країну виробник мобільного телефону.

При випуску того чи іншого товару використовуються різні позначення, що вказують на виробника. Зупинимося на самих ходових позиціях: продукти народного споживання, автомобілі та стільникові телефони. В кожному випадку є свої нюанси. Наприклад, у будь-якого автомобіля є своя історія, яка занесена в його VIN-код.
Вам знадобиться
  • - таблиця штрих-кодів
  • - упаковка товару
Інструкція
1
Подивіться перші три цифри штрих-коду на продукті. Вони розшифровуються таким чином: 1 - країна, 2 - виготовлювач, 3 - товар, 4 - контрольна цифра, 5 - товар, виготовлений за ліцензією.
2
Подивіться VIN-код, щоб дізнатися виробника автомобіля. Даний код складається з 17 знаків і ділиться на три складові: WMI - міжнародний код виробника, VDS - описова частина і VIS - відмітна частина. Для того, щоб дізнатися, в якій країні зійшла з конвеєра дана модель, необхідно подивитися WMI - перший знак номера визначає географічну зону, в якій вироблено транспортний засіб, другий знак служить для позначення країни в даній географічній зоні, а третій ідентифікує виробника.
3
Зверніть увагу на IMEI стільникового телефону, саме він розповість вам про те, з якої країни мобільний апарат надійшов на ринок. Цей код складається з 4 частин, розташованих в наступній послідовності: TAC, FAC, SNR, SP. FAC - 2 цифри, код країни остаточного складання. Наприклад, 80 - Китай, 19 \ 40 - Великобританія, 67 - США.
Зверніть увагу
Зверніть увагу і на інші частини VIN-коду, адже вони допоможуть багато чого довідатися про долю авто. Так, VDS, що складається з шести знаків (з четвертого по дев'ятий), описує властивості автомобіля. Послідовність розташування і сенс знаків цій частині коду VIN цілком і повністю визначаються виробником. Вільні позиції VDS завод-виготовлювач звичайно заповнює будь-якими знаками, вибраними за своїм усмотренію.Третья частина - VIS складається з восьми останніх знаків номера та надає інформацію про рік виготовлення автомобіля (код року виготовлення є першим знаком в VIS). Все, що залишилися знаки є позначенням порядкового номера транспортного засобу, присвоєним йому підприємством. При всьому цьому варто звернути увагу на той факт, що останні чотири знака цій частині VIN обов'язково є цифровими.
Корисна порада
VIN-код - це індивідуальний номер автомобіля. Серед мільйонів авто однакової марки і забарвлення ви не знайдете жодного з однаковим кодом VIN. Цей серійний номер служить для ідентифікації транспортного засобу. Він використовується в автомобільній промисловості всіх країн світу. А значить, за цим номером легко можна визначити не тільки країну, изготавливающую свежепріобретенном авто, але також рік випуску і деякі інші його характеристики.