Як вивести клопів в домашніх умовах. Як позбутися від клопів в домашньому умовах.

Якщо вас стали турбувати клопи, значить, вам необхідно провести обробку квартири. А як це робиться, які препарати для цього застосовуються, чи можна зробити обробку самому або потрібно викликати фахівців? Про все детальніше.
Інструкція
1
Для початку варто сказати, що для боротьби з клопами існує два методи: хімічні і народние.Хіміческіе є ефективнішими. Коштів для боротьби з цими неприємними комахами на ринку представлена величезна безліч. Однак не варто при допомозі них намагатися вивести клопів самостійно, благоразумнее буде скористатися послугами фахівців. Спробуйте звернутися в місцеву санепідемстанцію (відділення Росспоживнагляду), можливо там вам можуть допомогти.
2
Фахівці використовуватимуть тільки перевірені препарати, у них є досвід в боротьбі з паразитами, вони також надають гарантію на виконану роботу.
3
Якщо ви все ж вирішили провести обробку самостійно, то неодмінно використовуйте захисну маску (вона запобігатиме потраплянню реагентів в дихальні органи) і рукавички. Ретельно обробіть всі затишні куточки квартири, якщо будете лінуватися - обробку, можливо, доведеться повторити. Після того як ви закінчите обробку, покиньте квартиру на якийсь час (точний час зазвичай зазначено на упаковці фірми-виробника).
4
Що стосується народних коштів, то їх розумніше використовувати при локальних ураженнях, ну наприклад, якщо необхідно обробити диван або крісло. Купіть в аптеці полин (може продаватися в сушеному вигляді, в пачках) і розкладіть її по всій квартирі, в усі шафи, в кути, тобто абсолютно скрізь. Однак такий спосіб хороший лише в сукупності з хімічними препаратами більш сильної дії.
5
Також кажуть, що в боротьбі з клопами може допомогти скипидар, оцет, гас, сильний мороз. Якщо площа ураження невелика і меблі, в якій оселилися клопи стара, то краще просто позбутися її, поки клопи не пересунули на інші ділянки квартири.